1 Milyondan Fazla Takipçisi Olan Domuz: Esther


En fazla 31 kg ağırlığa ulaşacağı söylendiği halde, görmüş olduğunuz bu mikro domuz 5 yıl içerisinde devasa bir hal aldı ve biranda internet fenomeni oldu. 5 yıl önce Steve Jenkins ve Derek Walter, evlerine son zamanların en popüler evcil hayvanlarından biri olan mikro domuz aldılar. O zamanlar henüz 6 haftalık olan Esther isimli domuz yavrusu yalnızca 18 kilogramdı. Steve Jenkins ve Derek Walter’a bu domuzun en fazla 31 kilogram ağırlığına ulaşacağı söylenmişti ki, geçen 5 yıl içerisinde bu sevimli domuz tamtamına 294 kilogram ağırlığına ulaştı. Dişi bir kutup ayısının ortalama ağırlığından bile fazla bir ağırlığa sahip olan Esther, zaman geçtikçe daha da genişlemeye devam ederken, bir yandan da Facebook’ta ün salarak takipçi sayısını arttırıyor. Sahiplerinin sevimli domuz Esther için açmış oldukları Instagram hesabından yaptıkları paylaşımları mutlaka görmelisiniz.

Görünen o ki sevimli dostumuz Esther, cup cake yemeyi çok seviyor. Esther her hafta 36 dolarlık vegan gıdası tüketiyor. Yulaf, arpa ve mısırın yanı sıra taze meyve ve sebzelerden oluşan bu diyetin yanı sıra Esther’in tatlı ile arasının çok iyi olduğu da cup cake yerkenki iştahından bayağı bir belli oluyor.

Esther, evin diğer evcil hayvanları olan iki köpek ve kediyle oldukça iyi anlaşıyor. Ev sahipleri Steve Jenkins ve Derek Walter, sevimli hayvanları Esther beklenmedik bir şekilde hızlıca büyüme gösterince iki köpeği, kedileri ve Esther için yeterli alana sahip olabilmek için bir çiftliğe taşınmak zorunda kaldılar.

İşte Esther’in bebeklik hali… Kim derdi ki bu sevimli şey yıllar sonra devasa bir boyuta erişecek diye. 🙂 Esther hemen her fotoğrafında yüzünde tatlı bir gülümseme ile objektiflere yansıyor. Hatta Esther uyurken bile yüzündeki gülümsemesini eksik etmiyor.

Peruk ve gözlük takarak tarzına tarz katan Esther halinden oldukça memnun. Nasılda eğleniyor ama! Renkli peruktan sonra sarı perukta kendisine pek bir yakışmış, siz ne dersiniz? Esther yılbaşında sahipleri Steve Jenkins ve Derek Walter ile pek bir eğlenmişe benziyor.

Hoşça kalın…

Bir önceki yazımız olan Hollywood Filmlerinde Görmekten Bıktığımız Klişeler başlıklı makalemizde eğlence ve kültür ve sanat hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

100
98 paylasim, 100 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı