10-senelik-eziyet-son-buldu

10 Senelik Eziyet Son Buldu


İtalya’da yaşayan sadist bir adam, yardımcı olarak yanına aldığı Rumen kökenli kadını bir bodrum katına hapsederek 10 sene boyunca işkence yaptı. Bununla da yetinmedi ve tecavüz etti. Kadının bu süre zarfında ise 2 tane çocuğu oldu.

İtalya’da yaşamını sürdüren Aloisio Francesco Rosario Giordano adındaki adam, Rumen kökenli bir kadını bodrum katında tutsak olarak senelerce tuttu. Sapık adam, Rumen kadına senelerce tecavüz etti ve onu iki tane çocuk doğurmaya zorladı. 52 yaşındaki Aloisio Francesco Rosario Giordano adlı adam; geçtiğimiz hafta sonu adam kaçırma, işkence ve tecavüz suçlarından dolayı yetkililerce tutuklandı. Bu olayın,  Aloisio Francesco Rosario Giordano’nun ilk tecavüz ve işkence suçu olmadığı ortaya çıktı.

1995 yılında Aloisio Francesco Rosario Giordano başka bir kadını kaçırma, tecavüz ve işkence suçundan da hapse girmiş. Aloisio Francesco Rosario Giordano 5 sene boyunca hapiste kaldıktan sonra hasta eşi ve 2 çocuğuna bakmak için 19 yaşında olan Rumen bir kadını yardımcı olarak evine işe aldı.

Böylece adamın yeni kurbanı eve gelen bu kadın olacaktı. Aloisio Francesco Rosario Giordano, kadını bir kulübenin altında bulunan bodrum katına kilitledi.

Talihsiz kadına 10 sene boyunca elektrik ve su olmayan böcekler ile dolu olan bodrum katındaki odada hunharca işkence etti. Talihsiz kadın, bu süre zarfında iki çocuk doğurdu. Çocuklardan biri 9 diğeri ise üç yaşında. İtalyan polisi talihsiz kadının 10 sene boyunca tutulduğu o dehşet verici yerin fotoğraflarını kamuoyu ile paylaştı.

Bir önceki yazımız olan Kızartmanın Bilinmeyen Faydası başlıklı makalemizde sağlık ve sağlıklı beslenme hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

80
77 paylasim, 80 puan

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı