Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

107 Yaşındaki Mehmet Dede, Kenan Sofuoğlu’na Meydan Okuduğunu Açıkladı

107 Yaşındaki Mehmet Dede, Kenan Sofuoğlu’na Meydan Okuduğunu Açıkladı

107 yaşında olan Mehmet dede adeta gençlere taş çıkarıyor. ATV kullanan ve hızı çok sevdiğini ifade eden 107 yaşındaki Mehmet dede, Kenan Sofuoğlu’na meydan okuduğunu açıkladı.

Ordu ilinin Gölköy ilçesinde eşinin ölümünden bu yana tek başına yaşayan 107 yaşındaki Mehmet Yılmaz, ilerleyen yaşına rağmen arazi motoru yani bilinen ismi ile ATV kullanıyor. Evinin ihtiyaçlarını karşılamak veya il merkezine gitmek istediği zaman kullandığı ATV aracı ile hız yapmaktan hoşlandığını dile getiren cesur dede Mehmet Yılmaz, aynı zamanda tek rakibinin milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu’nun olduğunu açıkladı. Mehmet dede, milli motosikletçiyi Ordu’ya davet ediyor. Bu sözleriyle Mehmet dedenin ne kadar iddialı olduğunu siz düşünün. 🙂

Mehmet dede 7 çocuk babası… Kaç torunu olduğunu kendisi bile net olarak bilmemekte. 🙂 İlerleyen yaşına rağmen Mehmet dedenin maşallahı var. 🙂 Kendisi oldukça sağlıklı ve dinç biri. Formunu ise doğal beslenmesine borçluymuş. Aynı zamanda Mehmet dede yemek ayrımı yapmadan her şeyi yiyormuş.

Mehmet dedeyi ATV üzerinde görüp hayretler içerisinde bakan insanlarda yok değil. Mehmet dede ise onlara ATV üzerindeyken selam veriyor. 🙂

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’da Mehmet dedeyi kutlayan isimlerden biri. Bir asrı geçen ömrüne rağmen Mehmet dedenin ATV kullanmasını şaşkınlıkla karşılayan Vali, Mehmet dedenin milli motosikletçi Kenan Sofoğlu ile çok görüşmek istediğini ve sporcumuzun Mehmet dedenin sesini mutlaka duyup Ordu’ya gelmesi gerektiğini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Organik Besinleri Oğlunun Sevdiği Çizgi Film Kahramanlarına Dönüştürdü başlıklı makalemizde eğlenceli görseller, organik beslenme ve çocuklara sebzeyi sevdirme yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz