107 Yaşındaki Mehmet Dede, Kenan Sofuoğlu’na Meydan Okuduğunu Açıkladı


107 yaşında olan Mehmet dede adeta gençlere taş çıkarıyor. ATV kullanan ve hızı çok sevdiğini ifade eden 107 yaşındaki Mehmet dede, Kenan Sofuoğlu’na meydan okuduğunu açıkladı.

Ordu ilinin Gölköy ilçesinde eşinin ölümünden bu yana tek başına yaşayan 107 yaşındaki Mehmet Yılmaz, ilerleyen yaşına rağmen arazi motoru yani bilinen ismi ile ATV kullanıyor. Evinin ihtiyaçlarını karşılamak veya il merkezine gitmek istediği zaman kullandığı ATV aracı ile hız yapmaktan hoşlandığını dile getiren cesur dede Mehmet Yılmaz, aynı zamanda tek rakibinin milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu’nun olduğunu açıkladı. Mehmet dede, milli motosikletçiyi Ordu’ya davet ediyor. Bu sözleriyle Mehmet dedenin ne kadar iddialı olduğunu siz düşünün. 🙂

Mehmet dede 7 çocuk babası… Kaç torunu olduğunu kendisi bile net olarak bilmemekte. 🙂 İlerleyen yaşına rağmen Mehmet dedenin maşallahı var. 🙂 Kendisi oldukça sağlıklı ve dinç biri. Formunu ise doğal beslenmesine borçluymuş. Aynı zamanda Mehmet dede yemek ayrımı yapmadan her şeyi yiyormuş.

Mehmet dedeyi ATV üzerinde görüp hayretler içerisinde bakan insanlarda yok değil. Mehmet dede ise onlara ATV üzerindeyken selam veriyor. 🙂

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’da Mehmet dedeyi kutlayan isimlerden biri. Bir asrı geçen ömrüne rağmen Mehmet dedenin ATV kullanmasını şaşkınlıkla karşılayan Vali, Mehmet dedenin milli motosikletçi Kenan Sofoğlu ile çok görüşmek istediğini ve sporcumuzun Mehmet dedenin sesini mutlaka duyup Ordu’ya gelmesi gerektiğini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Organik Besinleri Oğlunun Sevdiği Çizgi Film Kahramanlarına Dönüştürdü başlıklı makalemizde eğlence, foto galeri ve sağlıklı beslenme hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

130
127 paylasim, 130 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı