Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

23 Metre Uzunluğundaki Balina Kıyıya Vurdu

23 Metre Uzunluğundaki Balina Kıyıya Vurdu

Endonezya’nın Seram Adası sakinleri kıyıya vurmuş devasa bir balina ile karşılaştı. Balıkçılar canlı balina bir türlü hareket etmeyince ne yapacaklarını şaşırdı.

Son zamanlarda dünyadan karaya vuran farklı türlerdeki balina haberleri artarak gelmeye devam ediyor. Bu kez yine Endonezya’da dev bir balina leşi karaya vurdu. Seram Adası’nın meraklı sakinleri söz konusu balinanın neyi olduğunu anlayabilmek için üzerine çıkıp incelemeye ve anlamaya çalıştı.

Balinanın kıyıya vurduğu esnada hala canlı olduğu, fakat akıntı olmaması sebebi ile kıyıda mahsur kaldığı ifade edildi. Aynı zamanda 23 metre uzunluğa erişen balinanın 1 kilometre uzağında ise annesinin olduğunu gören balıkçılar, yavrunun bir türlü annesine ulaşamadığını ifade ettiler.

Geçtiğiniz günlerde de Endonezya’da henüz ne olduğu bir türlü anlaşılamayan gizemli bir yaratık leşi kıyıya vurarak herkesi şaşırtmıştı. Canlının uzun zaman önce ölmüş olduğu ve şişmiş bir balina olduğu iddialar arasında yer alıyordu.

Bir önceki yazımız olan Dünyada Bir İlk: Kedi Bakım Merkezi başlıklı makalemizde kedi bakım merkezi, kedi bakımı nasıl olmalı ve kedilere köpek maması verilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz