Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Aralık 2017

3 Çocuk Sözü

3 Çocuk Sözü

Evlilik kararı alan güzel oyuncu Fahriye Evcen ve yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in nikah töreni 29 Haziran tarihinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşecek davet ile yapılacak.

9 Mart tarihinde nişanlanarak evlilik kararı alan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve güzel oyuncu Fahriye Evcen, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ı makamındayken ziyaret etti.

ÇİFTTEN 3 ÇOCUK SÖZÜ

Düğün davetiyelerini bizzat Başkan Murat Hazinedar’a takdim eden genç çiftin nikâhını da Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıyacak.

Ünlü çiftin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirmeyi ihmal etmeyen Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, 29 Haziran tarihi için evlilik kararı alan çiftten daha şimdiden 3 çocuk sözü aldığını basın mensupları ile paylaştı. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme sonrasında Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’e rengârenk Beşiktaş kitabı hediye ederek genç çifti uğurladı.

Bir önceki yazımız olan En Sık Seks Yapılan Halka Açık Yerlerin Listesi başlıklı makalemizde en çok seks yapılan yerler, seks yapabileceğiniz farklı mekanlar ve çiftlere değişik seks önerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz