Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

4 Yıl Boyunca Çöp Atmazsanız Ne Olur?

4 Yıl Boyunca Çöp Atmazsanız Ne Olur?

4 sene boyunca bulunduğu yerden alınıp çöpe atılmamış olan şeylerin 4 senede ortaya çıkardığı görüntüler sizi de şaşkına uğratacak.

4 sene boyunca çöplerinizi atmazsanız sizce ne olurdu? İşte, bu sorunun cevabını merak eden Antoine Repessé adlı bir fotoğrafçı inanılması güç bir çalışmaya imza atarak bu merakımızı giderdi. Fransız fotoğrafçı Antoine Repessé, bulabildiği kadar kullanılmış ürünü bulup çöpe atmadı ve bu eşyaları uygun bir şekilde yerlerine koydu. 2011 senesinden beri bu çalışmayı bitirmeye çalışan fotoğrafçı Antoine Repessé en sonunda çalışmalarını tüm dünya ile paylaştı. Antoine Repessé, fotoğraf çekimine hazırlanırken 1,600 süt şişesi, 4,800 tuvalet kağıdı ve toplam ağırlığı 800 kilogram olan gazetelerden çöp oluşturdu.

Bu çöplerin boyutu ise 70 metreden fazla… İşte, karşınızda 4 sene boyunca atılmamış çöplerin ortaya çıkarabileceği birbirinden ilginç görüntüler. 🙂

Bir önceki yazımız olan Yanlış Siparişler Restoranı başlıklı makalemizde Tokyo uçak bileti, erken rezervasyon Tokyo fırsatları ve Tokyo'da gezilecek yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz