Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Acı Gerçeği Düğün Fotoğrafında Fark Etti

Acı Gerçeği Düğün Fotoğrafında Fark Etti

İngiltere’de yaşamını sürdüren genç kadın Emma Cotillard, geçen yıl mayıs ayında eşi Justin Cotillard’ı ne yazık ki kansere kurban verdi. Doktorlarda Justin’nin beyninde tümör olduğunu hemen anlayamamıştı. Çünkü beyin tümörünün vücutta ortaya çıkardığı komplikasyonlar, kolayca başka hastalıkların belirtileri ile de karıştırılabilirdi.

ÇİFT HASTALIĞI BALAYINDA FARK ETTİLER

Genç kadın Emma, eşinin bir problemi olduğunu ilk kez balayında fark etmişti. Birlikte uyudukları sırada birden bire çığlık atmaya başlayan Justin, yanında uyuyan karısı Emma’yı kısa bir süreliğine tanımamış ve onu yabancı biri zannetmişti.

EMMA FOTOĞRAFLARA BAKINCA ŞOKE OLDU

30 yaşındaki eşini toprağa veren acılı kadın Emma, daha sonra düğün fotoğraflarına baktığı zaman eşinin suratının sağ kısmının çok daha çökük olduğunu fark etti. Kanserin dışarıdan bile anlaşılıyor olması genç kadın Emma’nın hüznünü ikiye katladı. Ne yazık ki artık iş işten geçmişti.

Emma Cotillard, eşinin başına gelen bu trajik olayı sosyal medyadan da duyurdu. İnsanları, bu konuda daha duyarlı ve bilinçli olmaya davet etti.

Bir önceki yazımız olan Esrar Eczanede Satılacak! başlıklı makalemizde esrar nedir, esrar nasıl içilir ve esrar içenlerin son hali hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz