afrodit-tatlisi

Afrodit Tatlısı


İstanbul ilinde ilk şubesini açarak kendine hayran bırakan Chocolate Planet‘in hem çilek hem de Fransız bisküvisinin bir araya getirdiği eşsiz uyumu damaklara adeta bir şölen havasında sunan ‘Afrodit’, çikolata severlere farklı bir deneyim yaşatmayı başarıyor.

Başlı başına lezzet yumağı olan organik çileklerin, sütlü çikolatalı Fransız bisküvisi ile birlikte buluştuğu ‘Afrodit’ hem damağınıza hem de gözünüze hitap ederek deneyenlerden tam not almayı başarıyor. Belçika çikolatası ve organik çileklerin lezzetine krep kırıkları ve kremşanti de eşlik ederek ortaya harika bir tatlı çıkıveriyor.

TÜRK USTALARIN ELİNDE HAYAT BULAN AFRODİT

Özel olarak Belçika’dan getirilen ve doğal malzemeler ile deneyimli ellerde Türk çikolata ustalarının elinde hayat bulan çikolata ve pastaların keyifli lezzet yolculuğuna Chocolate Planet’ten bilet alabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan spesiyaller, pasta ve cheesecake gibi tatlıların yanı sıra birbirinden lezzetli çikolatalardan oluşan yaklaşık 60 çeşit ürün görenlerin iştahını kabartmayı başarıyor. Çikolata mutluluğuna birbirinden leziz kahveler de eşlik ettiği zaman, sizden keyiflisi yok.

Bir önceki yazımız olan Mantarlı Mücver başlıklı makalemizde pratik tarifler ve yemek tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

72
71 Paylaşım, 72 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir