aldatiliyor-musunuz

Aldatılıyor Musunuz?


Kadınların kafasını kurcalayan ve içini bulandıran en önemli sorulardan biri; Aldatılıyor musunuz? Sevgilinizin ya da eşinizin sizi aldattığından şüphe mi ediyorsunuz? O halde size söyleyeceğim ipuçlarını takip edin.

 • Normalden daha mı düşünceli davranıyor? Suçlu olsa bile kendini affettirmek için çabalayıp ne yaparsanız yapın kızmıyorsa; aşırı ilgi ve hassasiyetin suçluluk duygusunun sonucu olduğunu aklınızın bir köşesine not edin.
 • Size bugüne kadar hiç almadığı kadar hediye mi alıyor? Hem de ortada hiçbir neden yani özel bir gün yokken! Dikkat edin… Bu hediyeler suçluluk hediyesi olabilir.
 • Müzik zevki bir anda değişti mi? Kendi tarzının dışında bir müzik dinliyorsa belki de aşık olduğu kişinin zevklerine uyum sağlıyordur.
 • Ufacık bir sebepten büyük tartışmalar mı yaşıyorsunuz? Belki de bir bahane bulup evden çıkabilmek için bu kavgaları üretiyor olabilir. Aldatan kişi aklı karıştığında veya kararsız kaldığında bu tip davranışlarda bulunabilir.
 • Her tartışmanızın sonunda lafı ayrılığa mı getiriyor? Dikkat edin! Sizden ayrılıp diğer kişi ile hayatını sürdürmek için uğraşıyor olabilir.
 • Son zamanlarda huysuz ve aksi birine mi dönüştü? Sizinleyken huzursuz olduğunu mu hissediyorsunuz? İlişkiniz uzun zamandır devam ediyorsa, aranızdaki sorunları yumuşak bir şekilde çözmeye çalışacaktır. Fakat sorun başka biriyse ve işin içinde aldatma varsa ayrılık kaçınılmaz bir son olacaktır.
 • Daha önce sizde çekici bulduğu ve beğendiği şeyleri artık beğenmiyorsa, hatta sizi sürekli eleştiriyorsa dikkat edin.
 • Aynı evdesiniz fakat sizinle konuşmuyor mu? Size karşı oldukça soğuk davranıp sizin düşünceleriniz ile ilgilenmiyorsa, bu durumu mutlaka önemseyin ve sebebini araştırın derim. 😉
 • Verdiğiniz tavsiyelerden rahatsızlık mı duyuyor? Bu çok şüpheli…
 • Çocuklara, size ve eve olan ilgisinde azalma görürseniz tehlike çanları çalıyor demektir.
 • Siz odadayken yanınızda çıplak kalmak istemiyor ve banyoya girip kapısını kapatıyor mu? Aldatan eşler kendilerini hem fiziksel hem de ruhsal olarak eşlerinden uzak tutmaya çalışır. Siz etraftayken kapıları kapatıyor mu diye kontrol edin. 😉
 • Size iltifat etmeyi bıraktı ve artık seni seviyorum kelimesini ondan duyamıyorsanız, ilişkinize dair ciddi sorunlarınız var demektir.

Sizinle paylaştığım bu bilgiler ya aranızdaki sevginin bittiğine işaret ediyor ya da aldatılıyorsunuz demektir. Dikkat! 😉

Hoşça kalın…

Bir önceki yazımız olan Biten İlişkiden Kurtulmanın Yolları başlıklı makalemizde aşk, ayrılık ve ilişkiler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

75
71 paylasim, 75 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı