Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Ameliyat Oldu!

Ameliyat Oldu!

Uzun bir süre ortadan kaybolan ve daha sonra Survivor yarışması ile tekrar ortaya çıkan Çılgın Sedat, yarışmadan sonra ilk iş olarak burun ameliyatı olmaya karar verdi.

SURVİVOR’DA ÇOK ZORLANIYORDUM

Geçirdiği operasyon ile ilgili açıklamalarda bulunan Çılgın Sedat, gençliğinden beri burnunda bir tıkanıklık olduğunu; Survivor adasındayken ve futbol oynarken de bazen bu durumun kendisine zorluklar yaşattığını dile getirdi. zorluklar yaşıyordum. Gece horladığı için sık sık eşi tarafından uyarıldığını ifade eden Çılgın Sedat, burun kemiği ile alakalı bir operasyon geçirdi. Hem burun kemerini hem de burun ucumdaki fazlalığı aldıran Çılgın Sedat, operasyon sonrasında nefes alışında ve görünüşünde düzelmeler olduğunu ifade etti.

HER AY 1-2 ENGELLİ VATANDAŞA ESTETİK MERKEZİNDE YARDIMCI OLACAĞIZ

Çılgın Sedat, doktoru Hayati Akbaş ile çok iyi anlaştıklarını ve ihtiyacı olan bazı engelli vatandaşlarında burada tedavi olabileceğini belirtti. Çılgın Sedat’ın en büyük isteği engelliler ile ilgili bir televizyon programı yapmakmış. Kendiside engelli babası olarak birçok kişiye yardım etmek istediğini dile getirdi.

SURVİVOR’DA GERİ VİTES YAPSAYDIM HALA YARIŞMADAYDIM

Survivor’da duruşundan hiçbir zaman taviz vermediğinin altını çizen Çılgın Sedat, hiçbir zaman geri vites yapmadığını,  eğer yapsaydı hala orada olup yarışıyor olacağını söyledi. Yarışmaya 78 kilo olarak giren Çılgın Sedat, 9 haftada 13 kilo vererek 65 kiloya indi.

Bir önceki yazımız olan Usta Oyuncu Hayatını Kaybetti başlıklı makalemizde Bülent Kayabaş neden öldü, Bülent Kayabaş kaç yaşında ve Bülent Kayabaş'ın son hali hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz