Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Aralık 2017

Amerikalı Senatör Vuruldu!

Amerikalı Senatör Vuruldu!

Amerikalı senatör Steve Scalise’ın Washington’da vurulduğu haberi gündeme bomba gibi düştü. Olayın ABD’li senatörlerin beyzbol oynadığı sahada gerçekleştiği ve başka yaralılarında olabileceği belirtildi.

Amerikalı senatörlerin beyzbol oynadığı sahada silahlı saldırı gerçekleşti. Olay esnasında ise Amerikalı senatör Steve Scalise vuruldu. Çok sayıda kişi yaralanırken, Amerikalı bazı kaynaklar ise saldırıda 5 kişinin vurulduğunu duyurdu.

 50-100 ARASI KURŞUN SESİ

CNN’in haberine göre, olay yerinde neredeyse 50-100 kurşun sesi duyuldu. Silahlı saldırının gerçekleştiği mekanda 15-25 kongre üyesinin olduğu söylendi. Açılan ateş sonucunda Amerikalı Senatör Steve Scalise’ın danışmanlarından biri de yaralandı. ABD Başkanı Donald Trump’ın olay ile ilgili bilgilendirildiği söylendi. 1965 doğumlu Steve Scalise, ABD Temsilciler Meclisi üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

KALÇASINDAN VURULDU

Amerikan CBS kanalının haberine göre ise helikopter ile apar topar hastaneye kaldırılan Amerikalı senatör Steve Scalise’ın ateşle saldırı sonucunda kalçasından vurulduğu belirtildi.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Boğazı ve Karadeniz'deki Renk Değişiminin Sebebi Belli Oldu başlıklı makalemizde İstanbul Boğazı tehlikeli mi, İstanbul Boğazı intihar ve İstanbul Boğazı'nın tarihi geçmişi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz