Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ekim 2017

Anne ve Kızın Feci Ölümü

Anne ve Kızın Feci Ölümü

Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da yaşamını sürdüren 65 yaşındaki anne ile 45 yaşındaki kızı arkadaşlarının evinde girdikleri saunada kapalı kalınca, feci bir şekilde can verdi.

Pazar günü yaşandığı belirtilen acı verici olay ile ilgili olarak bir açıklama yapan polis sözcüsü, anne ve kızın arkadaşlarının evinde saunaya girdiklerini; arkadaşları içeride çok fazla kaldıklarını düşünüp kontrol etmeye gittiği zaman ise anne ve kızın yerde yatarken bulduklarını belirtti. Anne ve kızın 90 dakika boyunca saunada kapalı kaldıklarını açıklayan polis sözcüsü, saunanın kapısının kolunun kırıldığı için anne ve kızın içeride kapalı kaldığı belirtti.  Kapıda bulunan camı kırmayı denediklerini, fakat başarılı olamadıklarını da üzülerek ekledi.

Polisin olay ile ilgili geniş çaplı araştırmasının devam ettiği belirtilirken, sağlık ekipleri anne ve kızın olay yerinde hayatını kaybettiklerini açıkladı.

Bir önceki yazımız olan İbrahim Erkal'ın Son Durumu başlıklı makalemizde İbrahim Erkal öldü mü, İbrahim Erkal'ın son durumu ne ve İbrahim Erkal beyin kanaması mı geçirdi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz