Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Arabasını Karavana Çeviren Kadının İlginç Hikayesi

Arabasını Karavana Çeviren Kadının İlginç Hikayesi

Marina Piro adındaki genç kadın eski arabasını düzenledi ve çok şirin bir karavan haline getirdi. Marina Piro, şimdi köpeği ile dünyayı dolaşmaya başladı. İtalya’da yaşayan Marina Piro adındaki genç kadın, bir gün eski arabasını değiştirmek istemiş ve arka koltuklarını tamamen sökmüş. Arabada oluşan boşluğu ise hiç akla gelmeyecek şeyler ile doldurmuş. Mutfakta kullanılan ocak ve araç gereçlerinin yanı sıra arabaya bir tanede yatak yerleştirmiş. Marina Piro adeta arabasını karavana dönüştürmüş. Marina Piro, arabasındaki tüm değişiklikleri tamamladıktan sonra en sevdiği şey olan köpeğini yanına alan genç kadın ilk önce İngiltere’ye gitti. Marina Piro hedefi ise gidebildiği tüm güzel şehirlere gitmek. Marina Piro yakın zamanda yeni bir yolculuğa çıkacağını söyledi.

İşte, arabasını karavana çeviren kadının ilginç hikayesi

Marina Piro’nun aşırı gezmek gibi oldukça eğlenceli bir hastalığı var. Marina Piro, köpeği Odie ile birlikte ilk olarak İngiltere’ye gitmiş. Marina Piro’nun hedefi ise tüm dünyayı karavanı ve köpeği ile beraber dolaşmak. Marina Piro karavan için ilk olarak arabasının arka koltuklarını sökerek işe başladı.

Marina Piro daha sonra arabasına uygun olan araç gereçleri toplamaya başladı ve 2 ay süren bir çalışma yaptı. Marina Piro, arabasına özel kendi led ışıklarını yaparak karavanını renkli bir hale getirdi. Tabi ki perdeleri de atlamadı. İşte Marina Piro’nun arabasının son hali…

Elbette ki köpeği Odie’yi de unutmadı. Marina Piro ile köpeğinin ilk durakları İngiltere oldu. Marina Piro web sitesindeki bir paylaşımında seyahat yapıyor olmasının tek nedeninin köpeği Odie olduğunu yazdı.

Arabasını karavana dönüştürüp farklı maceraların ve güzel şehirlerin peşinde olan Marina Piro ve köpeğinin bu harika gezi macerası gerçekten kıskanılası güzellikte.

Bir önceki yazımız olan En İyi Arkadaşı Kuzeni Olanların Bildikleri Durumlar başlıklı makalemizde kuzen olmak, kuzenle tatile gitmek ve kuzeni ile iyi anlaşanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz