Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Arkadaş Ortamında Cool Olmanıza Yardımcı Öneriler

Arkadaş Ortamında Cool Olmanıza Yardımcı Öneriler

Arkadaş ortamları önemli yerlerdir. Bu gibi ortamlarda insanlar sizi tanımayı ve sizin ne kadar havalı olduğunuzu öğrenirler. Arkadaş ortamında dikkat etmeniz gereken şeyleri sizler için bir araya getirdik. 🙂

Saçlar

Saçlar dikkat çeken en önemli noktanızdır. Saçlarınız ne kadar gür ve güzel ise sizde o kadar dikkat çekici biri olursunuz. Saç şeklinizi mutlaka belirlemeniz gerekir. Unutmayın, saçlarınız sizi zirveye götüren yolda ilk adım olacaktır.

Esprili Olmak

Her konuya hakim olmanız sizi üstlerde biri olarak gösterecektir. Fakat bu fırsatı komikliğe çevirirseniz, kızların ilgisini çok daha fazla çekebilirsiniz. Bu sayede isminiz arkadaşlarınız arasında çok daha fazla konuşulacak ve onlarla daha fazla vakit geçirme fırsatı elde edeceksiniz.

Tanınmak

Daha fazla cool olmak ve bir ortamda yalnız kalmamak için en önemli şey konuşma yeteneğinizi göstermek olacaktır. Arkadaş ortamındayken yabancı kimi görürseniz kendinizi tanıtmaktan hiçbir zaman çekinmeyin. Özgüvensiz olmak sizi aşağılara çekecektir.

Yetenek

Hiçbir özelliğiniz yok ise herhangi bir yeteneğinizi konuşturmayı denemelisiniz. Kaslı bir vücut tipiniz varsa kaslarınızı, eğer güzel şarkı söyleyen biriyseniz sesinizi kullanıp arkadaşlarınızı daha fazla etkileyebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medya ile arkadaşlarınızın yanında olmasanız bile, onlara gezdiğinizi göstererek kendinizi daha havalı gösterebilirsiniz. Bu teknik en yaygın tekniktir. Yaptıklarınızı paylaşıp bundan sıkılmamak ve birazcık gösteriş yapmak sizi arkadaşlarınızın gözünde çok daha iyiye yani cool olmaya çekecektir.

Yer Paylaşımı

Yer paylaşımı bazen yalana dayanabilir. Fakat genelde çok işe yarayan bir yöntemdir. Akşam saatlerinde pahalı yerlerde paylaşım yaparak arkadaşlarınıza kolay bir şekilde hava atabilirsiniz. Bu sayede hem kıskanılır hem cool bir görüntüye sahip olursunuz. Fakat dikkat etmelisiniz! Neden mi? Bu yalan anlaşılmasın. 🙂

Fotoğraf Çekmek

Bulunduğunuz yerlerde fotoğraf çekilmek ve paylaşmak arkadaşlarınızın aklında biraz gösteriş birazda hatıra olarak kalacaktır. Size bir taktik daha! Gittiğiniz yerlerde fotoğraf çekip gün gün paylaşırsanız, sanki her gün geziyormuşsunuz gibi gözükürsünüz.

Bir önceki yazımız olan Gece Kuşu Olanların Yakından Bildiği Durumlar başlıklı makalemizde geceleri uyuyamamak, geceleri uyumakta zorlananlar ve geceleri uyumayı kolaylaştırmanın yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz