arkadas-ortaminda-cool-olmaniza-yardimci-oneriler

Arkadaş Ortamında Cool Olmanıza Yardımcı Öneriler


Arkadaş ortamları önemli yerlerdir. Bu gibi ortamlarda insanlar sizi tanımayı ve sizin ne kadar havalı olduğunuzu öğrenirler. Arkadaş ortamında dikkat etmeniz gereken şeyleri sizler için bir araya getirdik. 🙂

Saçlar

Saçlar dikkat çeken en önemli noktanızdır. Saçlarınız ne kadar gür ve güzel ise sizde o kadar dikkat çekici biri olursunuz. Saç şeklinizi mutlaka belirlemeniz gerekir. Unutmayın, saçlarınız sizi zirveye götüren yolda ilk adım olacaktır.

Esprili Olmak

Her konuya hakim olmanız sizi üstlerde biri olarak gösterecektir. Fakat bu fırsatı komikliğe çevirirseniz, kızların ilgisini çok daha fazla çekebilirsiniz. Bu sayede isminiz arkadaşlarınız arasında çok daha fazla konuşulacak ve onlarla daha fazla vakit geçirme fırsatı elde edeceksiniz.

Tanınmak

Daha fazla cool olmak ve bir ortamda yalnız kalmamak için en önemli şey konuşma yeteneğinizi göstermek olacaktır. Arkadaş ortamındayken yabancı kimi görürseniz kendinizi tanıtmaktan hiçbir zaman çekinmeyin. Özgüvensiz olmak sizi aşağılara çekecektir.

Yetenek

Hiçbir özelliğiniz yok ise herhangi bir yeteneğinizi konuşturmayı denemelisiniz. Kaslı bir vücut tipiniz varsa kaslarınızı, eğer güzel şarkı söyleyen biriyseniz sesinizi kullanıp arkadaşlarınızı daha fazla etkileyebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medya ile arkadaşlarınızın yanında olmasanız bile, onlara gezdiğinizi göstererek kendinizi daha havalı gösterebilirsiniz. Bu teknik en yaygın tekniktir. Yaptıklarınızı paylaşıp bundan sıkılmamak ve birazcık gösteriş yapmak sizi arkadaşlarınızın gözünde çok daha iyiye yani cool olmaya çekecektir.

Yer Paylaşımı

Yer paylaşımı bazen yalana dayanabilir. Fakat genelde çok işe yarayan bir yöntemdir. Akşam saatlerinde pahalı yerlerde paylaşım yaparak arkadaşlarınıza kolay bir şekilde hava atabilirsiniz. Bu sayede hem kıskanılır hem cool bir görüntüye sahip olursunuz. Fakat dikkat etmelisiniz! Neden mi? Bu yalan anlaşılmasın. 🙂

Fotoğraf Çekmek

Bulunduğunuz yerlerde fotoğraf çekilmek ve paylaşmak arkadaşlarınızın aklında biraz gösteriş birazda hatıra olarak kalacaktır. Size bir taktik daha! Gittiğiniz yerlerde fotoğraf çekip gün gün paylaşırsanız, sanki her gün geziyormuşsunuz gibi gözükürsünüz.

Bir önceki yazımız olan Gece Kuşu Olanların Yakından Bildiği Durumlar başlıklı makalemizde eğlence ve mizah hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

108
107 paylasim, 108 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı