artik-yapmaktan-kacinmamiz-gereken-stil

Artık Yapmaktan Kaçınmanız Gereken Stil Davranışları


Bu senenin en önemli kararlarından biri, geçmişte yaptığımız moda hatalarını bu sene asla yapmamak olsun. Neden mi? Çünkü moda size neşe veren ve özgürleştiren bir olgu olmalıdır. Aynı zamanda hayatınıza getirdiği bu değişiklikler ile sizi mutlu etmelidir.

Kendinizi Başka İnsanlarla Kıyaslamak

Bir çoğumuz etrafımızda bulunan insanların nasıl giyindiğini çevremizden ve sosyal medyadan sürekli takip ediyoruz. Mantıklı olmak ve zaman zaman küçük ilhamlar almak için bu son derece makul bir yöntemdir. Fakat karşınızdaki insanlara bakıp kendinizi onlarla karşılaştırmak sizi yalnızca kötü hissettirmeye yarayacaktır. Unutmayın ki, hepimiz farklıyız ve bu farklılığı daha çok seviyoruz.

Deneysel Görünümleri Zorlamak

Moda olan her şey güzel olur veya mutlaka size yakışacaktır diye bir kanun söz konusu değil. Sırf moda olduğundan dolayı her şeyi deneyip üstünüze yakıştırmaya çalışmaktan ziyade kendinize uygun olan ve size yakışan parçaları seçmekten hiçbir zaman vazgeçmeyin.

 

Alışveriş Deliliğine Kapılmak

Sürekli harcamak ve bu yönde baskı hissetmek sistemin size yapmış olduğu bir dayatmadır. Oysa akıllıca yapacağınız bir alışveriş hem sizi zora sokmayacaktır hem de ihtiyacınızı karşılamak için yeterli olacaktır. Bu nedenden dolayı etiketleri dikkatli bir şekilde okuyun ve ihtiyacınız olmayan şeyler için lütfen boş yere para harcamayın.

 

Dolabınızı Tanıyın

Bu sene dolabınızda olan şeyler ile harikalar yaratma zamanı! Vintage ve eski kıyafetler hiç olmadığı kadar önem kazandı. Bu nedenden dolayı siz siz olun alışverişe çıkmadan veya kendinize has stilinizi yaratmadan hemen önce ilk olarak dolabınızı bir elden geçirin bakalım. Bu yıl gelen ilham ile birlikte kendine has bir stil yaratmak ve içgüdüsel davranmak çok ama çok moda!

Bir önceki yazımız olan Küçük Valiz Kullanarak Tatilde Şık Olmak başlıklı makalemizde küçük valizle tatile çıkmak, seyahat ve stil hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

114
110 paylasim, 114 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı