Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Aşk Isırığı Morluklarını Gizlemenin Yolları

Aşk Isırığı Morluklarını Gizlemenin Yolları

Morluk, vücudun farklı bölgelerinde oluşabilir. Örneğin; boyunda. Bu gibi bir durumda boyundaki morluk nasıl geçer? Aşk ısırığı da diyebileceğimiz boyun morluklarının görünmesini pek fazla istemeyiz. Deri altında bulunan kan damarlarının yırtılması sonucunda meydana gelen boyun morluklarını ortadan kaldırmak  özellikle kadınlar için büyük önem arz etmektedir. Boyun morluklarının tamamen geçmesi için en az 1 haftaya ihtiyaç duyulur. Fakat siz boynunuzdaki aşk ısırıklarını birkaç gün içerisinde kaybolsun istiyorsanız, birkaç ufak yöntem işe bu işi kolaylaştırabilirsiniz.

BUZ: Her zaman bu tür sorunlarda bir numaralı tercihtir. Fakat buzu 20 dakikadan daha fazla ciltle temas ettirmemelisiniz. Morluk yeni oluştuysa bu sizin işinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Birkaç parça buzu bir beze sarın ve boynunuza uygulayın. Ya da ara ara çekmek kaydıyla buzu direkt morluk oluşan bölge ile temas ettirin. Çok faydalı olacaktır.

FIRÇA:  Diş fırçası kullanarak morluğun iç kısmından dışarıya doğru yavaş hareketler ile dairesel masaj uygulayın. Bu uygulama sayesinde dolaşımınız hızlanır ve morluğun iyileşme süresi kısalır. Morluk geçene kadar bu işlemi aralıklarla uygulayabilirsiniz.

KAZIMA: Aşk ısırığınızdan kurtulmanın bir diğer yolu da morluğun üzerindeki ölü deriyi cildi gererek madeni para kenarı ya da buna benzer bir cisim ile kazımak olacaktır. Fakat bu işlemi yaparken sert hareketlerden kaçınmalısınız. Bu yöntem morluğun süresini kısaltacaktır.

SOĞUK KAŞIK: Bir yemek kaşığını 2-3 dakikalığına buzdolabınızın derin dondurucusuna koyun. Dondurucudan çıkardığınız kaşığı morluk oluşan bölgeye uygulayın. Basınç yaparak uygulayacağınız bu yöntem sayesinde pıhtılaşan kanı dağıtabileceksiniz. Kaşık ısındıkça yeniden derin dondurucuya koyarak tekrar uygulayabilirsiniz. Kısa sürede olumlu sonuç alabilirsiniz.

KREM: Eczanelerden satın alabileceğiniz Lasonil isimli krem morluklara iyi gelebilecek bir yöntem olarak bilinmektedir. Morluk giderici krem olarak aynı zamanda Arnica, Auriderm XO ve Ematonil kremleri de tercih edebilirsiniz.

MAKYAJ: Makyajın sihirli gücü burada çok işinize yarayacak. Yukarıdaki yöntemler sonuç vermez ise ya da hızlı bir müdahaleye ihtiyacınız varsa makyaj ile hemen sonuç alabilirsiniz. İyi bir kapatıcı ile hızlı morluğunuzu gizleyin. Bu en son çareniz olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Karanlığın Elli Tonu'ndan Seks Dersi başlıklı makalemizde Karanlığın Elli Tonu türkçe dublaj izle, Karanlığın Elli Tonu türkçe altyazılı izle ve Karanlığın Elli Tonu seansları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz