askinizla-sevgilinizi-cildirtmanin-12-altin-kurali

Aşkınızla Sevgilinizi Çıldırtmanın 12 Altın Kuralı


İlişkiniz gayet heyecanlı ve her şey harika gidiyor ama aşkınızın heyecanı, coşkusu ne kadar istemeseniz de zamanla o ilk başlardaki harika giden ilişkiniz bir anda rutin bir birlikteliğe dönüşebilir. Aslında aşkınızı zamana karşı korumak, aşkınızın heyecanını kaybetmemesini sağlamak sizin elinizde. İlişkimiz artık eski heyecanını kaybetti diyenler Aşkınızla Sevgilinizi Çıldırtmanın 12 Altın Kuralı sizin için 😉

1# En çok duyduğunuz yöntemlerden biri olsa da sevgilinizin yastığına ya da onun görebileceği yerlere aşk dolu sözler yazabilirsiniz. Ne kadar bilindik bir yöntem olsa da sevgilinizin uyandıktan sonra sizden aldığı sevgi ve aşk dolu notlar onun hem mutlu olmasını hem de aşkınızın büyüsünün keyfini çıkartmasını sağlayabilirsiniz.

2# İlişkinizde yaşadığınız problemler mi var? Her ilişkide yaşanan sorun mutlaka vardır ancak bu durumda sizin yaklaşımınız ve tutumunuz önemlidir. İlişkinizdeki sorunlarla ilgili tartışmaktan ve konuşmaktan çekinmeyin hatta bu sorunlara karşı sevgilinizle birlikte olumlu düşünmeyi sağlayın. Nasıl mı? Yaşadığınız tartışmalar ve sorunlar birbirinizi daha iyi bir şekilde tanımanız için bir fırsat niteliğindedir. Sorun karşısında birbirine karşı olan tutumunuz ilişkinizin bir sonraki adımında ders almanızı sağlayacaktır.

3# Birlikte dışarıda vakit geçireceksiniz ancak nereye gideceğinizi devamlı sevgilinize bırakacağınıza siz gideceğiniz yeri ayarlayabilirsiniz. Birlikte vakit geçirmekten hoşlanacağınız ortamları düşünerek hareket etmeniz ikinizin de harika bir vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.


4# İş çıkışında buluştuğunuzda sevgilinizin gününün nasıl geçtiğini sormayı ve onunla ilgilendiğinizi göstermeyi ihmal etmeyin. Eğer iş yerinde bir sorunla karşı karşıya kaldıysa onu hem dinleyerek hem de onun aslında ne kadar işi için çaba sarf ettiğini hatırlatın.

5# Eksik olduğunuzu düşündüğünüz konular varsa bunu sevgilinizle paylaşma konusunda çekinmeyin. Zayıf olduğunu düşündüğünüz yanlarınızı sevgilinizle paylaşmak ona ne kadar güvendiğinizi gösterir.

6# Birlikte vakit geçirirken eğlenceli konulardan bahsederek ve enerjinizi sevgilinize yansıtarak hoş bir sohbet ortamı yaratabilir ve birlikte harika bir vakit geçirebilirsiniz. Yaydığınız enerjinin bulaşıcı olduğunu unutmayın. Sizin etrafa yaydığınız enerjinin büyüsüne sevgiliniz de farkında olmadan katılacaktır.

7# Sevgilinize karşı ilginizi ve sevginizi göstermenin bir yolu da ailesi ve yakın arkadaşlarıyla dost olmanızdır. Ailesine ve arkadaşlarına karşı yakınlık göstermeniz sevgilinizin kalbini mest edecektir.

8# Sevgilinizin işleri çok yoğun olduğu zamanlarda ona yardımcı olun. Araştırması gereken bir konu için siz de onun için araştırarak bilgi edinebilir ve sevgilinize destek olduğunu, yaptığı işi önemsediğinizi gösterebilirsiniz.

9# Her konuda açık olmak güzeldir ama ilişkinize biraz gizem katmak her zaman ilişkinin çekiciliği arttırmaya yardımcı bir etkendir. Bunun için her dakika sevgilinize nerede olduğunuzu ve ne yaptığını söylemek yerine arada onun sizi merak etmesini sağlayabilirsiniz.

10# Sevdiğiniz bir TV programı olduğunda sevgilinize izlemesi için baskı kurmayın. Siz sevdiğiniz TV programını izlerken sevgilinizin de keyif alacağı başka bir işle ilgilenmesine izin verin.

11# Sevdiğiniz insanı sahiplenmek ona değer verdiğinizi gösterir ancak aşırıya kaçıp paranoyak olmaya gerek yok. Sevgilinizi her dakika arayarak nerede, ne yapıyor, kiminle gibi sorularla bunaltmayın.

12# Birlikteliğinize heyecan katacak yenilikleri denemekten kaçınmayın. İlişkinize kattığınız yeni heyecan ve deneyimler ilişkinizin daha da sağlam temellere dayanmasında etkili olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Erkekler Neden Evlilikten Korkar? başlıklı makalemizde aşk, erkek ve evlilik hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

112
111 paylasim, 112 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı