Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Asuman Dabak Kaza Geçirdi

Asuman Dabak Kaza Geçirdi

Ünlü oyuncu Asuman Dabak, İzmir Çeşme’de dün sabaha karşı saat 03.15’te trafik kazası geçirdi. Emniyet kemeri takılı olduğu için kazadan kurtulan oyuncu Asuman Dabak, kaza sırasında boynundan darbe aldı.

Asuman Dabak, yoğun İstanbul temposunun yorgunluğunu atmak istediği için tatil beldesi Çeşme’ye gitti. Hasret gidermek amacı ile ağabeyinde soluğu alan ünlü oyuncu Asuman Dabak, gece ailesi ile birlikte keyifli bir yemek sonrasında evine gitmek üzere arabasına bindi. Urla’dan Çeşme’ye dönerken tenha olan yolda kırmızı ışığın yanıyor olmasına rağmen yola fırlayan bir araç, ünlü oyuncu Asuman Dabak’ın arabasına şiddetli bir şekilde çarptı.

BOYNUNDAN DARBE ALDI

Arabayı kullanan gencin dikkatsizliği yüzünden büyük bir kazanın eşliğinden olabilecek en az hasar ile dönüldü. Canını zor kurtaran ünlü oyuncu AsumanDabak, emniyet kemeri takılı olmasına rağmen yinede kaza esnasında boynundan darbe aldı.

AÇIKLAMA YAPTI

Asuman Dabak, sosyal medyadan takipçileri ile iyi olduğunu paylaştı. Aynı zamanda araba kullanırken çok daha dikkatli olunması gerektiğini söyleyerek önemli bir mesaj verdi.

Bir önceki yazımız olan Kıvanç Tatlıtuğ Ameliyat Oldu başlıklı makalemizde Cesur ve Güzel yeni bölüm izle, Cesur ve Güzel son bölüm izle ve Kıvanç Tatlıtuğ ameliyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz