Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Atatürk Havalimanı Etrafında Panik!

Atatürk Havalimanı Etrafında Panik!

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda bugün saat 18.45 sıralarında Hava Trafik Kontrol Merkezi’nden havalimanı çevresinde uçuş yapan bir polis helikopterine drone uçurulduğu yönünde bir anons yapıldı.

Hava trafik kontrolörü, yaptığı anons ile polis helikopterinin pilotuna, 05 (Florya-Ataköy yönündeki pistin Ataköy tarafı) hattında yaklaşık olarak 200 feetlerde (60 metre) drone takip ettiklerini ihbar etti. 05 pisti için yaklaşık 2 mil kala sağ tarafta ikaz ettiler.

DRONE TESPİT EDİLEMEDİ

Bu ihbar üzerine polis helikopteri de hemen havalimanı çevresinde ve uçuş güzergâhında drone arama çalışması başlattı. Ancak polis helikopteri yaptığı araştırma sonunda drone’a rastlamadı. Drone ile ilgili ayrıntılı olarak arama yaptıklarını, fakat herhangi bir şeye rastlayamadıklarını dile getiren polis helikopteri, denizden de tekrar baktığını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Elektrik Borcu Olanlara Müjde! başlıklı makalemizde elektrik borcu online ödeme, elektrik borcu siliniyor mu ve elektrik borcunu sildirmek için nereye başvurmak gerekir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz