ayla-filminin-gazisinden-kotu-haber

Ayla Filminin Gazisinden Kötü Haber


Hayatının beyazperdede anlatıldığı ‘Ayla’ sinema filminin gala gecesinden sonra fenalaşarak Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği’ni ziyaret eden Koreli Eunja Kim, hastane odasında duygusal anlar yaşadı. Odaya girince manevi babasının yanına giden Koreli Eunja Kim, bu esnada gözyaşlarına hakim olamadı.

‘Ayla’ sinema filmi ile hikayesi beyazperdeye aktarılan Koreli Eunja Kim, filmin galasından sonra Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılıp tedavi altına alınan manevi babası Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği’ni hastanede ziyaret etti. Koreli Eunja Kim’e, ziyareti esnasında Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İstanbul Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz ve Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim görevlisi Doç. Dr. Hasan Kayabaşı eşlik etti.

ŞİMDİYE KADAR HİÇ TEPKİ VERMİYORDU

İstanbul Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz konu ile ilgili açıklamada bulundu. Bir evladın babasına duyduğu özlemin hüzün dolu bir sahnesine tanıklık ettiğini anlattı. Kim’in, hastane odasına girer girmez manevi babasının ellerine sarıldığını ve sonrasında Kim’in çok ağladığını ifade etti. Çok hüzünlü bir sahne olduğunun altını çizen İstanbul Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, Koreli Eunja Kim manevi babasının ellerine sarıldığı sırada Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği’n tepki verdiği ifade etti. Demek ki, evladının gelişini hissetti diye açıklama yapan Coşkun Yılmaz, müspet bir durum oluştuğunu sözlerine eklerken, Kim’in çok masum olduğunu ve acılı bir halde manevi babasının ellerini uzun süre bırakmadığını belirtti.

Koreli Eunja Kim, küçük yaşta manevi babası olarak gördüğü Kore Gazisi Süleyman Astsubay’dan ayrıldıktan sonra ömrünü hep onu özleyerek geçirdiğini ifade ederken, ilk fırsatta ziyaret gerçekleştirerek bu hasrete son vermek istediğini büyük buluşmadan önce söylemişti.

Bir önceki yazımız olan İstanbullu Gelin Dizisine Katıldı başlıklı makalemizde magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

90
87 paylasim, 90 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı