Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Ayrılığının Ardından Açıklama Yaptı

Ayrılığının Ardından Açıklama Yaptı

Ünlü modacı Nur Yerlitaş jüri üyeliği yaptığı İşte Benim Stilim adlı yarışma programından sürpriz bir şekilde ayrılmış ve magazin gündemi uzunca bir süre bu konu ile çalkalanmıştı.

Modacı Nur Yerlitaş, bir televizyon programına canlı yayında sürpriz yaptı ve Hülya Avşar’ın program çekimleri için geldiği platoda magazin programının setinde canlı yayına çıkarak samimi açıklamalarda bulundu.

AYRILIK NEDENİ İLE İLGİLİ KONUŞTU

Program sunucularının sorularını içten bir şekilde yanıtlayan ünlü modacı Nur Yerlitaş, jüri üyeliği yaptığı programdan yorulduğu için ayrıldığı söyledi. Konu ile ilgili olarak ruhunun yorulduğunu dile getiren ünlü modacı Nur Yerlitaş, ayrılığının ardında söylendiği gibi Ivana Sert’in olmadığını belirtmeyi de ihmal etmedi. Daha geçen günlerde stüdyoyu ziyaret etmeye gittiğini ve hiç kimse ile bir sıkıntı yaşamadığını dile getiren ünlü modacı Nur Yerlitaş, içinde iki kadının yattığını ve Nurella’nın gerçekten çok fazla yorulduğunu ifade etti. Sezon sonuna kadar dişini sıkıp parasını almak yerine, daha fazla dayanamayarak programı bırakmak zorunda kaldığını dile getiren Nur Yerlitaş böylece akıllardaki soru işaretlerini de cevaplamış oldu.

Bir önceki yazımız olan 'Eski Sevgili' Filmi 5 Mayıs'ta Vizyonda başlıklı makalemizde Eski Sevgili sinema filmi, Eski Sevgili seans saatleri ve Eski Sevgili ne zaman vizyona girecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz