ayrilik

Ayrılık


Hiç ummadığınız bir anda her şey yolunda giderken mutluluğunuz zirvede, gözleriniz hiçbir şeyi görmezken, tabir yerindeyse bulutların üzerinde uçarken, hayatınızı paylaşmak için yola çıktığınız, canınız, sevdanız, sizin diğer yarınız yani kısacası aşkınız, artık sizin için kavuşması hayal yaşanması imkânsız ve mutsuzluğunuzun sebebi olmuştur.

Ayrılık okadar zordur ki insana her şeyi düşündürebilir, hatta dahada ileri giderek hiç beklemediğiniz hareketleri size yaptırabilir. Bir insanın sevdiğini kaybetmesinden daha büyük acı ne olabilir ki ? Bu acıyı yaşamayan gerçekten bilemez, hele birde acının başrolünde aşkınız varsa, gerçekten tarifi imkânsız bir acıdır ki, acıyı yaşarken hiçimse ile konuşmak istemezsin. Sana verilen öğütler hep anlamsızdır, her şey okadar boş gelir ki okadarda anlamsız, hiçbir şey yapmak istemez, sadece bir başına yalnız kalmak ve yalnızlığın acısını sadece bir başınıza yaşamak istersiniz. Yaşamak için nefes almanın yetersiz olduğunu anlarsınız, Aşk artık hayaldir sizin için ve bu hayal çoktan tüketmiştir kalbinizi…

Hayat bize böyle yaşamayı öğretmiştir artık, aşkımızı kalbimize gömmeyi, sevgimizi bir başımıza yaşamayı ve ileride bir gün tesadüf edip karşılama ihtimalini, yaşama duygusunu bilerek beklemeyi, aşkımızı son nefesimize kadar kendimiz ile beraber yaşatmayı ve en önemlisinde acaba bir gün son kez gözlerine bakabilir miyim sorusu ile yaşamayı öğretmiştir bize ayrılık. Ayrılık artık kalbimizin kilitli anahtarı olmuştur.

Sinan ÖZDEMİR


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

62
59 paylasim, 62 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı