bana-ikimizi-anlat

Bana İkimizi Anlat


Aşk romanlarını okumayı pek sevmem ama bir arkadaşımın önerisi üzerine okumaya başladığımda elimden düşüremeyip bir günde heyecanla ve gerçekten aşkı hissederek okudum Bana İkimizi Anlat romanını. Okumaktan keyif aldığım bir roman olmakla birlikte “Bana İkimizi Anlat” aşka değer veren, aşk romanlarını okumaktan haz alan herkesin benim gibi okumaktan keyif alacağına eminim. Aşk zamanında değişimiyle birlikte maalesef değişmeye,  başka anlamlar yüklenmeye başlandı bu zamanda tanımlanan aşk bizim bildiğimiz, bizim anlamlandırdığımız aşktan daha başka bir şekle bürünmeye başladı. Aşk en masum haliyle, kusurlarıyla, olduğu gibi kabullenmekten çok âşık olmam için böyle olmalı denmeye başlandı. Karşımızdaki kişiyi kendi istediğimize göre şekillendirmek ve kişiliğini, sevdiği her şeyi sadece bizim sevdiklerimize, bizim kişiliğimize göre şekillendirmek ve şekillendiğimiz, istediğimiz kişi oluşmaya başladığında da bunun adına aşk demekten çekinmiyoruz… Zamanla daha da mı çok aşkı unutuyoruz ya da aşk değerini mi kaybediyor zamanla? Ne yazık değil mi?  “Bana İkimizi Anlat” kitabını okumaya başladığımda o tertemiz aşkı buldum her kelimesinde ve her sayfasında. Kalbinizdeki o tertemiz ve bizim bildiğimiz anlamıyla aşkı yaşamalı.

Yazarın aşkı bu kadar güzel bir romanla harmanlaması ve okuduğunuzda aşktan, aşkın en yalın halinden bir parça okuyucusuna sunabilmesi de ayrı bir mutluluk bir okuyucu için.

“Bazı insanlar bir kitaptır, bazıları ise bir sayfa… Ben sana bir cümle olmak istedim, senden başkasının anlamadığı bir cümle işte…”  Ahmet BATMAN

Bir önceki yazımız olan Ufak Şeyleri Dert Etmeyin başlıklı makalemizde kişisel gelişim, kitap ve kitap öneri hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

72
67 paylasim, 72 puan

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı