Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ekim 2017

Banu Alkan’ın Genç Sevgilisi Kim?

Banu Alkan’ın Genç Sevgilisi Kim?

Renkli Sayfalar adlı magazin programına konuk olan Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden biri olan Banu Alkan, Los Angeles’ta üniversitede okuyan genç bir sevgilisinin olduğunu açıklayarak gündeme bomba gibi düştü.

Bir döneme damga vuran ünlü isim Banu Alkan Renkli Sayfalar programına katıldı. Program sunucuların ısrarına en sonunda dayanamayan 58 yaşındaki Banu Alkan, bir sevgilisi olduğunu itiraf etti. Banu Alkan, Amerika’da aşk yaşadığı 31 yaşındaki sevgilisinin fotoğrafını canlı yayında göstererek izleyenleri ve stüdyoyu şoke etti! Banu Alkan’ın sevgilisinin öğrenci olduğunu ifade eden sunucu, fotoğrafın kendisinde olduğunu fakat Banu Alkan’ın göstereceğini söyledi. Banu Alkan sevgilisinden izin almadığını söylese de yoğun ısrar üzerine dayanamayarak sevgilisinin fotoğrafını yayında göstermekten çekinmedi. Banu Alkan, yeni sevgilisinin baş harfinin ‘M’ ile başladığını söyledi. Aynı zamanda sevgilisinin Los Angeles’da okuduğunu belirtti. Aşık olduğunu itiraf eden Banu Alkan, ‘yeni sevgilimle çok az yaş farkım var’ dedi.

Sevgilisinin kıskanç olduğunu dile getiren Banu Alkan’ın sevgilisini ‘Banu Alkan’ın erkeği’ yorumu ile duyurdular.  Banu Alkan, sevgilisiyle 6 aydır birlikte olduğunu ve evlenmek istediğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Fahriye Evcen'in Sette Zor Anları! başlıklı makalemizde ölene kadar yeni bölüm izle, ölene kadar fragman ve ölene kadar reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz