Beğendiğiniz Kişinin Sizinle İlgilenmediğinin Belirtileri


Karşınızdaki çok yakışıklı ve mükemmel bir erkek olabilir. Ona aşık mı oldunuz? Peki, o sizinle aynı duyguları besliyor mu? Onun duygularından emin değilseniz, beğendiğinizin kişinin sizinle ilgilenmediğinin belirtileri işinize yaracaktır.

ETRAFINIZDA DOLAŞMAZLAR

Bazı erkekler bir kışın peşinde dolanmayı utanç verici bulabildikleri için sizinle ilgilense bile uzak durabilir. Fakat genele baktığımızda biri sizinle ilgileniyorsa yakınlarınızda olabilmek için her türlü durumu kollayacaktır. Sizinle olmak için bahaneler üretecek ve bakımlı olacaktır. Eğer bu tip çabalar karşı tarafta yoksa sizinle ilgilenmiyor olabilir.

HAYATINIZI MERAK ETMEZLER

Birinden hoşlandığınızda onunla ilgili her şeyi öğrenmek istersiniz öyle değil mi? Eğer karşınızdaki kişi sizinle ilgilenmiyorsa öğrenmek istedikleri de sınırlı kalacaktır. Tabi şu ayrıntıya dikkat edin. Sizi iyi bir dost veya arkadaş olarak görüyorsa sizinle ilgili konuları bilmek isteyecektir. Aslında bu maddenin doğruluğunu diğer maddeler ile birleştirdiğinizde ortaya çıkarabilirsiniz. 🙂

FLÖRT

Evet, o sizinle flört ediyor olabilir. Peki ya herkesle sizinle yaptığı gibi flört ediyorsa? Bazı kişilerin karakteri budur. Ne yazık ki istedikleri gerçek bir sevgili ilişkisi değildir. Flört elektriğini cazip buldukları için bu durumu sürdürebilir. Sizin dışınızdaki kızlara nasıl davranıyor diye gözlem yapmanızı öneririm. 😉

DEĞİŞEN SES TONU VE TAVIRLARI

Çok belirgin bir özellik olmayabilir ama bazı kişiler hoşlandığı kişinin karşısında daha farklı bir ses tonu ve tavırlar ile hareket eder. Sizinle nazik bir şekilde konuşup, konuşmalarınızda özenli kelimeler seçmek için çaba gösterir. Eğer erkek arkadaşlarıyla konuştuğu gibi sizinle konuşuyorsa, bu sizinle ilgilenmediğinin bir göstergesi olabilir.

UZAYAN GÖRÜŞME ARALIKLARI

Eğer karşınızdaki kişi sizden hoşlanıyorsa sizinle sık sık görüşmek isteyecektir ve bir sonraki görüşme için fırsat kollayacaktır. Aksi halde onu görmek için sürekli çabalayan kişinin siz olduğunuzu fark ederseniz, bir süre sonra bu yorucu ve boş bir çaba olacaktır. Önemli olan kendinizi üzmeden onun sizinle ilgilenip ilgilenmediğini fark edebilmenizdir. Baktınız ki sizinle ayda 1 veya 2 kere görüşüyor ve bu görüşmeler kısa sürüyor, o halde sizi sadece normal bir arkadaş olarak gördüğüne kendinizi alıştırmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Aldatılıyor Musunuz? başlıklı makalemizde aldatılma belirtileri, aldatma ve aşk hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

115
111 paylasim, 115 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı