Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Bisiklet Turu Yaparken Dünyanın En Sevimli Hayvanıyla Karşılaştı

Bisiklet Turu Yaparken Dünyanın En Sevimli Hayvanıyla Karşılaştı

Campbell Jones ve kız arkadaşı Avustralya’da bisiklet turu yaparken yolda sevimli kısa kuyruklu bir kanguru gördüler ve hemen onunla birlikte fotoğraf çekildiler. Yolda gezinirken dünyanın en tatlı ve en sevimli hayvanı ile karşılaşsanız sizin tepkiniz ne olurdu?

Avustralya’da 21 yaşındaki Campbell Jones ve kız arkadaşı bisiklet ile dolaşıyordu. Yolda giderken sevimli mi sevimli kısa kuyruklu kanguru ile yolları kesişti. Dünyanın en tatlı hayvanları olan bu kangurular gerçekten çok şirinler. Campbell Jones bu sevimli hayvanı görür görmez durdu ve hemen fotoğraf çekilmeye başladı.

Campbell Jones ve kız arkadaşı yolda bisikletle tur atarken bu sevimli kanguruyu gördüklerini ve hiç zaman kaybetmeden durup bol bol fotoğraf çekildiklerini dile getirdiler. ‘Quokka’ adıyla da bilinen Türkçesi kısa kuyruklu kanguru olan bu hayvanlar gerçekten çok şirin.

Özellikle bu sevimli hayvanların gülüşleri insanların resmen içini eritiyor. İşte Campbell Jones ve kız arkadaşı da bu dünyalar sevimlisi hayvanı görünce hemen fotoğraf makinesine sarıldılar.

Campbell Jones elbette ki kısa kuyruklu kanguru ile birlikte çekildikleri bu birbirinden harika fotoğrafları sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi. Bisiklet tutkunu olan Campbell Jones’ın çekmiş olduğu bu fotoğraflar son günlerde Instagram hesabındaki en çok beğenilen pozlar biri oldu.

Sahiden siz olsaydınız bu sevimli kanguru ile hatıra fotoğrafı çektirmeden durabilir miydiniz? Bence duramazdınız. 🙂

Bir önceki yazımız olan Kötü Ruhları Kovan Renkli Festival başlıklı makalemizde festivaller, gelecek dönemde yapılacak festivaller ve dünya çapında yapılan festivaller hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz