bosanmayi-onlemenin-yollari

Boşanmayı Önlemenin Yolları


Sizlerle paylaştığımız boşanmayı önlemenin yolları ile sallantıda olan evliliğinizi kurtarmayı başarabilirsiniz. Hadi, bize kulak verin. 🙂

Daha Fazla Seks

Bazı evliliklerde kadın veya erkeğin sekse olan düşkünlüğü zaman geçtikçe azalmaktadır. Seks hem sağlık hem de duygusal açıdan ilişkiye değer kattığı için çiftler tarafından göz ardı edilmemelidir. Düzenli seks ile ruh halinizi iyileştirebilir ve ilişkinize karşı çok daha sabırlı olmayı öğrenebilirsiniz. Öfke kontrolüne de yardımcı olan seks, çiftlerin çok daha iyi bir evlilik yaşamasını sağlıyor.

Standartlarınızı Yükseltin

Daha fazlasını isteyen daha fazlasına sahip olacaktır. Evlilikte saygı, kalite ve romantizm gibi özellerin var olmasına dikkat etmelisiniz. Ne kadar fazla tatmin edici ve daha iyi bir ilişki peşinde olursanız, istediğiniz ilişkiyi yaşama şansınız çok daha yüksek olacaktır.

İyi Haberleri Birlikte Kutlamayı Deneyin

Evliliklerin bitmesine sebep olan şeylerin negatif olaylardaki artıştan değil, yaşanan pozitif olayların azalması ile ilgilidir. İlişki uzmanların yapmış olduğu araştırma sonuçlarına bakılırsa, iyi bir ilişkinin sırrı çiftlerin birbirleri ile ne kadar hoş vakit geçirip gülebildikleri ile doğru orantıda olduğudur. O halde iyi haberleri, özel günleri ve hoş ortamları daha fazla değerlendirerek birlikte keyfini yaşayın.

Akrabalarınıza ve Arkadaşlarınıza Yakın Olun

Günümüz evliliklerinde maalesef ki ilişki sadece iki kişilik yürütülmektedir. Hal böyle olunca çiftler tüm ilgiyi ve desteği yalnızca birbirlerinden beklemeye başlıyorlar. Bunun tehlikeli bir durum olduğunu biliyor muydunuz? Bu durum hiç sağlıklı bir düşünce değil. Ailenizi ve arkadaşlarınızı evlilik çemberinin içinde tutmanız gerekiyor. Tabi ki de evliliğiniz sizin birincil önceliğiniz olmalıdır, fakat tek önceliğinizin bu olmadığını unutmamalısınız. 😉

Heyecan

İlişki koçlarına göre evli çiftler daha hoş şeyler ile ilgilenmek yerine, çok daha heyecanlı şeyler yapmaya ihtiyaç duymaktadır. Eşinizle birlikte size ve ilişkinize heyecan verecek şeylerin listesini yapmaya ne dersiniz? Yaptığınız listeyi haftada 1 kere uygulayarak çok daha sağlıklı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Evliliğinizde düzenli olarak yeni şeyler deneyerek eşinizle birlikte yepyeni tecrübeler edinecek ve ilişkinize farklı bir boyut kazandıracaksınız.

Boşanmayı önlemenin yolları denemeye değer. 🙂

Hoşça kalın…

Bir önceki yazımız olan Niçin Evleniyoruz? başlıklı makalemizde aşk, evlilik ve evlilik korkuları hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

84
81 paylasim, 84 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı