bronsit-ve-kuru-oksuruge-karsi-mucizevi-karisim

Bronşit ve Kuru Öksürüğe Karşı Mucizevi Karışım


Öksürük şurupları ve haplar, hasta olduğunuz zaman işe yarayabiliyor. Fakat evde hazırladığınız karışım sayesinde hasta olmamak mümkün oluyor. Hem de bu harika karışım sayesinde tadı acı gelen öksürük şuruplarını içmek zorunda kalmayacaksınız.

Muz ve balın birbirleri ile muhteşem uyumu ve sağlığınıza faydası ile birlikte bronşit ve kuru öksürükten kolay bir şekilde hem de en kısa sürede kurtulacaksınız. En iyisi ise karışımın tadının öksürük şurubuna nazaran harika bir tatta olması oluyor. Kış kendini hissettirirken, bu karışıma gerçekten çok ihtiyacınız olacak.

İhtiyacınız Olan Malzemeler:

400 ml ılık su

2 adet muz

2 yemek kaşığı bal

Karışımın Hazırlanışı:

Muzları güzelce soyun ve plastik bir kaşık yardımı ile ezin. (Muzları metal kaşıkla ezmeyin. Neden mi? Metal ile meyve temas ettiği zaman meyve çok daha çabuk bozulabiliyor ve sağlığınıza da oldukça zararlıdır.)

Ezilmiş muzları seramik ya da cam bir kâseye koyup üzerine 400 ml ılık su ilave edin. Bu şekilde 30 dakika kadar dinlendirin.

Karışım soğuduktan sonra üzerine 2 yemek kaşığı bal ilave edin. Karışımın iyice soğuduğundan emin olun. Neden mi? Çünkü bal, sıcak su ile temas etmesi halinde besleyiciliğini büyük bir oranda yitirecektir.

Öksürük ve bronşite karşı doğal karışımımız böylece hazır!

Günde 4 kez, en fazla 100 ml olması şartı ile karışımı içebilirsiniz. Unutmayın ki karışımı haftada 5 gün içmeniz gerekiyor. Size verdiğimiz bu tarif yalnızca 1 gün içindir.

Afiyet olsun…

Bir önceki yazımız olan Toksinleri Atıp Kasları Çalıştıran Masaj Teknikleri başlıklı makalemizde egzersiz, masaj ve masaj teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

110
107 Paylaşım, 110 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir