Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Buse Narcı, Emre Altuğ Hakkındaki Sessizliğini Bozdu

Buse Narcı, Emre Altuğ Hakkındaki Sessizliğini Bozdu

Son günlerde magazin gündemini fazlasıyla meşgul eden bir konuya değinmek istedik. Günlerdir adı şarkıcı Emre Altuğ ile aşk iddialarıyla anılan Buse Narcı en sonunda sessizliğini bozdu. Buse Narcı magazin dünyasına bomba gibi düşen hakkındaki iddialar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Buse Narcı, hakkında çıkan Emre Altuğ ile aşk iddaları hakkında hiçbir şey söylemek istemediğini dile getirdi. Aynı zamanda ortaya atılan bu iddiaların fazlasıyla abartılığı olduğunu dile getiren Buse Narcı, işi ile gündeme gelmek istediğinin altını da çizdi. Emre Altuğ ise hakkında çıkan aşk haberleri ile ilgili ilk olarak Aramızda Kalmasın programında konuşmayı tercih etmişti. Emre Altuğ, konu ile ilgili Salih Keçeci’ye açıklama yaparak Buse Narcı ile hakkında çıkan aşk iddialarını sonuna kadar yalanlamıştı.

‘AYLARDIR GÖRÜŞMÜYORUZ’

Emre Altuğ açıklamasında Buse Narcı ile son olarak Çeşme’de bir kere ve arkadaş olarak görüştüğünü dile getirmişti. Ayrıca aylardır görüşmediğini de üstüne basa basa söyledi. Emre Altuğ şu sıralar hem albümü ile hem de çocukları ile ilgilendiğini ifade etti.

ÇAĞLA ŞIKEL MUTLULUKLAR DİLEMİŞTİ

Çağla Şıkel ise 7 yıl evli kaldığı eski eşi Emre Altuğ ile Buse Narcı arasında çıkan aşk iddiaları ile ilgili açıklama yapmıştı. Çağla Şıkel, eski eşi Emre Altuğ ile bu tür şeyleri konuşmadığını ve hayatında yeni biri olmasının çok normal bir durum olduğunu, aynı zamanda kendisini ilgilendirmediğini de dile getirmişti. Haberin doğru ya da yanlış olduğunu bilmeyen Çağla Şıkel, yinede eski eşine mutluluklar dilemişti.

ÇAĞLA ŞIKEL YILLAR ÖNCE BUSE NARCI’YA ÖVGÜLER YAĞDIRMIŞ

Çağla Şıkel’in jüriler arasında bulunduğu Bugün Ne Giysem programına yarışmacı olarak katılan Buse Narcı, Çağla Şıkel tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaşmış. 2012 yılında yayınlanan bu yarışma programında Buse Narcı’yı podyumda gören Çağla Şıkel, genç kızı övgüler yağdırmıştı. Gözlerini ondan alamadığını, ona bakmaya doyamadığını ve bebek gibi bir güzelliği olduğunu dile getirmişti.

Hayat gerçekten garip dedirten bir tesadüf daha… Ateş olmayan yerden duman çıkar mı sizce? İlerleyen zamanlarda hep beraber göreceğiz. 🙂

Bir önceki yazımız olan Berrak Tüzünataç'a Hapis Şoku başlıklı makalemizde Fi Çi Pi dizisi ne zaman başlayacak, Fi Çi Pi dizi fragmanı ve Fi Çi Pi dizi konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz