Buse Narcı, Emre Altuğ Hakkındaki Sessizliğini Bozdu


Son günlerde magazin gündemini fazlasıyla meşgul eden bir konuya değinmek istedik. Günlerdir adı şarkıcı Emre Altuğ ile aşk iddialarıyla anılan Buse Narcı en sonunda sessizliğini bozdu. Buse Narcı magazin dünyasına bomba gibi düşen hakkındaki iddialar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Buse Narcı, hakkında çıkan Emre Altuğ ile aşk iddaları hakkında hiçbir şey söylemek istemediğini dile getirdi. Aynı zamanda ortaya atılan bu iddiaların fazlasıyla abartılığı olduğunu dile getiren Buse Narcı, işi ile gündeme gelmek istediğinin altını da çizdi. Emre Altuğ ise hakkında çıkan aşk haberleri ile ilgili ilk olarak Aramızda Kalmasın programında konuşmayı tercih etmişti. Emre Altuğ, konu ile ilgili Salih Keçeci’ye açıklama yaparak Buse Narcı ile hakkında çıkan aşk iddialarını sonuna kadar yalanlamıştı.

‘AYLARDIR GÖRÜŞMÜYORUZ’

Emre Altuğ açıklamasında Buse Narcı ile son olarak Çeşme’de bir kere ve arkadaş olarak görüştüğünü dile getirmişti. Ayrıca aylardır görüşmediğini de üstüne basa basa söyledi. Emre Altuğ şu sıralar hem albümü ile hem de çocukları ile ilgilendiğini ifade etti.

ÇAĞLA ŞIKEL MUTLULUKLAR DİLEMİŞTİ

Çağla Şıkel ise 7 yıl evli kaldığı eski eşi Emre Altuğ ile Buse Narcı arasında çıkan aşk iddiaları ile ilgili açıklama yapmıştı. Çağla Şıkel, eski eşi Emre Altuğ ile bu tür şeyleri konuşmadığını ve hayatında yeni biri olmasının çok normal bir durum olduğunu, aynı zamanda kendisini ilgilendirmediğini de dile getirmişti. Haberin doğru ya da yanlış olduğunu bilmeyen Çağla Şıkel, yinede eski eşine mutluluklar dilemişti.

ÇAĞLA ŞIKEL YILLAR ÖNCE BUSE NARCI’YA ÖVGÜLER YAĞDIRMIŞ

Çağla Şıkel’in jüriler arasında bulunduğu Bugün Ne Giysem programına yarışmacı olarak katılan Buse Narcı, Çağla Şıkel tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaşmış. 2012 yılında yayınlanan bu yarışma programında Buse Narcı’yı podyumda gören Çağla Şıkel, genç kızı övgüler yağdırmıştı. Gözlerini ondan alamadığını, ona bakmaya doyamadığını ve bebek gibi bir güzelliği olduğunu dile getirmişti.

Hayat gerçekten garip dedirten bir tesadüf daha… Ateş olmayan yerden duman çıkar mı sizce? İlerleyen zamanlarda hep beraber göreceğiz. 🙂

Bir önceki yazımız olan Berrak Tüzünataç'a Hapis Şoku başlıklı makalemizde magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

109
105 paylasim, 109 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı