buyuk-goguslu-kadinlar

Büyük Göğüslü Kadınların Başına Gelen Can Sıkıcı Durumlar


Büyük göğüslere sahip olmanın avantaj olduğunu düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz! Neden mi? İşte, yalnızca yaşayan kişinin anlayacağı ve büyük göğüslü kadınların başına gelen can sıkıcı durumları sizler için bir araya getirdik.

İnce Sütyen Giymek mi? Nerede O Günler!

Büyük göğüslü kadınların en büyük dertlerinden biridir bu. Çünkü büyük göğüslü kadınlar genelde kalın askılı sütyen kullanmak zorunda kalır. Sakın, ‘Aman ne büyük dertmiş’ demeyin! Zira piyasadaki en seksi ve son moda sütyen tasarımlarının çoğu ince askılı olarak üretiliyor.

Çarpmadan Yapamazlar

Kız kıza toplanılan bir ortamda masanın en sakarı kim? Bir düşünün bakalım. Eğer cevabı hemen bulduysanız, toplantılarda masadaki içeceği döken kişinin göğsü büyük arkadaşınız olduğunu fark etmişsiniz demektir. Büyük göğüslü kadınların masanın diğer ucundan bir eşya almaya çalışırken, sakarlık yapmadığı çok nadirdir.

İnternetten Sipariş Vermek Zulüm

Özellikle yoğun iş temposuna sahip olan kadınlar için internetten alışveriş yapmak çok büyük kolaylıktır. Gardıroptaki ihtiyaçları bir bir internetten karşılamak, onlar için çok büyük bir lütuftur. Fakat gelin görün ki, bu durum büyük göğüslü kadınlar için çoğu zaman kâbusa dönüşebilir. Nasıl mı? Çünkü internetten büyük bir hevesle satın aldığı hiçbir şey o sitede göründüğü gibi çıkmazda ondan. Veya beli 38 beden ama göğüsleri büyükse ‘garanti olur’ dedikleri bile beklentiyi karşılayamayabiliyor. İşte bu yüzden büyük göğüslü kadınlar ne yazık ki mağazadan alışveriş yapmak zorundadır. Bu durum zaman yönetimi açısından çok zor olsa da, en azından hayal kırıklığı yaşatmayacak bir karar olur.

Gömlek Giysen Bir Türlü, Giymesen Ayrı Türlü

Büyük göğüslü kadınlara göre doğru kesim gömlek bulmak aslında çok zordur. ‘Neden?’ diye sorarsanız; düğmeleri kapattığınız zaman gömlek üstünde küçükmüş gibi durur, düğmeleri açınca ise ‘tahrik unsuru’ olarak algılanır.

Hayaller-Hayatlar

Yoga dersindeyken herkes huzur bulmaya çalışırken, büyük göğüslü kadınların en büyük sorunu yogada verilen hareketleri diğerler kadınlar kadar rahat yapamamalarıdır. Bu durumunun nedeninin öne doğru ağır çeken göğüsleri olduğunu tahmin etmeniz zor olmamıştır herhalde.

Çifte Standarttan Dertliler

‘Kadınlar, daha çok erkekleri etkilemek için giyiniyor’ diyen kişi kimse, cidden büyük bir hata etmiş. Kadınlar aslında, ya kendileri için ya da diğer kadınlara hava atmak için giyinmektedir. Ne yazık ki bu durum büyük göğüslü kadınlar için çok daha zor bir durumdur. Peki ya niçin? Çünkü küçük göğüslü kadınlar ile aynı elbiseye giydikleri zaman, küçük göğüslü kadınlar çok şık olurlarken; bu elbise büyük göğüslü kadınlarda çok daha fazla cüretkâr duruyor.

Vücutları Olduğundan Çok Daha Geniş Görünüyor

Büyük göğüslere sahip olabilmek uğruna birçok kadın bıçak altına yatar. Fakat bilmedikleri bir şey vardır! Kadının beli ne kadar ince olursa olsun, büyük göğüslü kadınların üst kısmı daima olduğundan çok daha kalın ve çok daha geniş görünüyor.

Yer Çekimi Her Zaman Kazanan Taraftır!

Yer çekimine yenilen ne yazık ki yalnızca büyük bir özenle koruduğumuz cildimiz olmuyor. Büyük göğüslü kadınların sıklıkla yaşadığı en büyük sorunlardan biri memelerinin yıllara meydan okuyamadan sarkmasıdır. Kadınların hayallerinden biridir, sütyen takmadan dışarı çıkıp özgürce dolaşmak… Ne yazık ki bu durum büyük göğüslü kadınlar için imkânsızdır.

Yüzüstü Yatmak Bambaşka Bir Anlam Taşıyor!

Yüzüstü yatarak uyumak sıklıkla tercih edilen uyku pozisyonlarındandır. Büyük göğüslü kadınlar için ise bu durum aynı değildir. Zira yüzüstü yatmaya çalıştıkları zaman büyük göğüslerine uygulanan baskı rahatlıktan çok acıdan başka bir şey hissettirmez.

Ağız Tadıyla Spor Bile Yaptırmazlar

Büyük göğüslü kadınları koşarken izlemek, birçok erkeğe göre rüya gibi bir görüntüdür. Fakat siz birde onu büyük göğüslü kadına sorun derim! Koşarken neredeyse kaslarınız yırtılacak gibi olur. İnanın bu his bile insanı spordan soğutmaya yeter.

Bir önceki yazımız olan TripAdvisor'u Trolleyen Sahte Restoran Sahibi Çılgın Genç başlıklı makalemizde eğlence, magazin ve teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

125
120 paylasim, 125 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı