Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Cesur ve Güzel Erken Final Yapabilir!

Cesur ve Güzel Erken Final Yapabilir!

Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ arasında sete geç kalma konusunda kriz yaşandı. Kıvanç Tatlıtuğ’u dizi setinde 3 saat boyunca bekleyen güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, öfkeden adeta deliye döndü. Daha fazla beklemeye dayanamayan güzel oyuncu, Cesur ve Güzel dizi ekibine rest çekerek seti terk etti.

Tuba Büyüküstün şu sıralar iş hayatında da bir hayli sıkıntılı zamanlar yaşıyor. İddiaya göre güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ’a en sonunda patladı! Kıvanç Tatlıtuğ’un dizi setine sürekli geç gelmesinden dolayı rahatsız olduğu iddia edilen Tuba Büyüküstün, geçtiğimiz gün rol arkadaşını bekleyince öfkeden deliye döndüğü iddia edildi.

Konuşulanlara göre güzel oyuncu setten ayrılıp, ‘Kıvanç gelince haber verirsiniz’ dedi. Set ekibinin ise böyle giderse dizinin erken final yapabileceği konusunda konuştukları iddia edildi.

Bir önceki yazımız olan Teklifi Az Buldu! başlıklı makalemizde Nebahat Çehre kimdir, Nebahat Çehre kaç yaşında ve Nebahat Çehre'nin gençliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz