Chris-Pratt-ve-Jennifer-Lawrence-Gelen-Soru-Üzerine-Yayını-Terk-Ettiler

Chris Pratt ve Jennifer Lawrence Gelen Soru Üzerine Yayını Terk Ettiler


Geçtiğimiz gün Jennifer Lawrence ve Chris Pratt basın mensuplarının karşısında röportaj veriyordu. Basın mensuplarından cinsel yaşamları ile ilgili kişisel bir soru gelince ünlü çift ani bir karar ile görüşmeyi terk ettiler.

Yeni çıkan bilim kurgu filmi ‘Passengers’ için uzun süren bir tanıtım turunda yer alan başarılı oyuncular Jennifer Lawrence ve Chris Pratt, Perşembe günü yapılacak olan bir röportaj için Avustralya radyo programının KIIS yaz gezisine çağırıldı. Yer aldıkları ‘Passengers’ filmi tartışıldıktan sonra Avustralyalı şarkıcı, aktris, model, söz yazarı ve radyo çalışanı Sophie Monk, filmde yer alan seks sahnesi ile ilgili sorular yöneltti ve o sahneleri çekerken neler hissettiklerini sordu. Bu soruyu duyduktan sonra hiçbir şekilde cevap vermeyen ünlü film yıldızları Jennifer Lawrence ve Chris Pratt, yapılan görüşmeyi yarıda bıraktı ve rahatsız olduklarını bariz bir şekilde belli ederek orayı terk ettiler. KIIS dergisinden Matty Acton ise sonradan yaptığı röportajı çok garip bulduğunu ve tüm bu olayların bir şaka olabileceğini umduğunu dile getirdi. Çünkü hem Lawrence hem de Pratt’in görüşmeyi yarıda bırakıp ayrıldıklarını belirtti ve ünlü film yıldızları ile tekrar özel bir röportaj yaptı.

Matty Acton ünlü yıldızlara, toplantı sahiplerine veda edip etmediklerini sordu. Yıldız oyuncular ise zaten görüşmenin yarısında hiçbir şey demeden ayrıldıklarını tekrardan yinelediler. Radyo sunucuları ise şaşkınlık verici bu olaydan sonra mülakatı sonlandırdılar.

Bir önceki yazımız olan GEORGE MİCHAEL'IN ÖLÜM NEDENİ BELLİ OLDU başlıklı makalemizde magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

127
124 paylasim, 127 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı