cinsel-hayatta-mutlu-olan-ciftlerin-sirlari

Cinsel Hayatta Mutlu Olan Çiftlerin Sırları


Yavaş olmak Şart

Cinsel ilişkilerinden mutlu olan çiftler, genel olarak daha yavaş ve özenli birlikteliği tercih ediyorlar. Çoğunlukla ön sevişme aşamasını diğer çiftlere oranladığımız zaman daha uzun tutuyorlar. Bu sayede birliktelik sırasında doyuma ulaşmayı başarıyorlar.

Akışına Bırakıyorlar

Cinsel birliktelik yaşarken çiftlerin karşı tarafın hislerini anlamaya çalışması ve ne düşündüklerini merak etmeleri, ne yazık ki birlikteliğin kalitesini düşürmektedir. Çünkü o esnada kişilerin konsantrasyonları bozulabiliyor. Kaliteli bir cinsel yaşam için partnerinizin ne düşündüğünü birlikte olduğunuz sırada merak etmemeniz gerekir. Gevşeyin ve kendinizi anın akışına bırakın.

Değişiklik Olmazsa Olmaz

Rutin olmak her şeyde olduğu gibi cinsel hayatta da isteğin azalmasına sebebiyet verecektir. Bu yüzden cinsel hayatı sağlıklı olan çiftler değişikliğe daha yatkınlar. Sürekli yeni şeyler deniyorlar ve partnerini her seferinde daha fazla etkilemeye çalışıyorlar. Rutine bağlayan cinsel bir birliktelik beyinde ödül etkisini bir süre sonra yitirmektedir. Kısacası mümkün olduğunca farklı şeyler denemeye özen gösterin.

Fiziksel Çekim Ön Planda

Uzun süreli ilişkilerde cinsel birliktelik önemini gitgide yitiyor ve çiftler tarafından ne yazık ki arka plana atılıyor. Fiziksel çekimin ve erotizmin, ne olursa olsun önemini yitirmediği ilişkilerde cinsellik doyurucu olmaktadır. Yani seksin önceliği yüksek.

Sorunlara Çözüm Arıyorlar

Cinsel birleşme aşamasında tatmin olmak için karşılaşılan sorunlara mutlaka faydalı bir çözüm bulunması şarttır. Birlikteliklerinde memnun olan çiftler daima sorunlarını tartışan ve çözüm üreten çiftlerdir. Onlar için birbirlerinin mutlulukları çok daha önemlidir. Bu sebeple her seferinde partnerinin sevdiği şeyleri yaparak, mutlu bir cinsel birliktelik yaşamayı tercih ediyorlar.

Cinsel hayatta mutlu olan çiftlerin sırları işte bu kadar basit maddeleri içeriyor! Bu aşamadan sonra cinsel hayatınızı alevlendirmeniz tamamen size kalıyor. 😉

Bir önceki yazımız olan Evliliğin İlk Günkü Heyecanını Yakalayın başlıklı makalemizde aşk, evlilik ve ilişkiler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

100
95 paylasim, 100 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı