cinsellige-zaman-ayirin

Cinselliğe Zaman Ayırın!


Cinsellik hem sizin hem de partnerinizin mutlu olmasını sağlayan ve tarifsiz deneyimleri en özel şekilde paylaşabileceğiniz kocaman bir dünyadır. Peki, böylesine çekici bir dünyanın kaynağı olan cinselliğe hayatınızda yeteri kadar zaman ayırıyor musunuz?

Bazılarınız ‘bu ne demek istiyor’ diyebilirsiniz. Ama ısrarla üstüne basa basa söylemek istiyorum; cinselliğe zaman ayırın! Sadece ben değil, erkek okuyucularımızda eminimdeki bu konuda benimle aynı fikri paylaşıyordur. Hatta benden daha fazla… 🙂

Yaşantınızdaki rutinler, hayat telaşı, çalışma temposu ve bir yerlere yetişmek için hızlı hareket ediyor olmanız sizin cinsel hayatınıza olumlu mu yoksa olumsuz mu yansıyor? Hayır mı? Emin misiniz? Bence bir kez daha düşünmenizde fayda var. 😉

Tıpkı tadı damağınızda kalan bir yemek gibi, uykuya doyamadığınız bir sabah gibi ya da uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı tekrar görmek gibi… Hatta tuttuğunuz takımın son dakika golü ile şampiyonluğu alması gibi bir duygu bu. 🙂 Size huzur, mutluluk, tat ve heyecan veren en son cinsel deneyiminizi ne zaman yaşadınız? Umarım uzun zaman önce değildir veya hiç! Hayatınızdaki tüm öğeler gibi cinsel yaşamında emeğe ve zamana ihtiyacı vardır.

Partneriniz ile ilk cinsel paylaşımlarınızı bir düşünün. Birbirinizin vücudunu keşfetme, birbirinize yaptığınız kurlar ve onları mutlu etmeye çalışmalarınız. Muhtemelen bazı erkek okuyucularımız muradına ermek için uzunca bir zaman bekleyip uğraştıklarını hatırlayacaklardır. 😀 Ama o tutkulu heyecanı unutmak mümkün mü? Peki kadınları düşünelim… Ne kadar harika ve ateşli günlerdi değil mi? Peki şimdi ne oldu? Cinsel dünyanızda yaşamınız gibi monoton bir hale mi dönüştü? Maalesef ki dizilere, alışverişe, ev temizliğine ve başka işlere çok daha fazla zaman ayırmaya başladınız. Fakat unutmamanız gereken en önemli nokta hayatınızda özellikle mutlu bir ilişki için cinselliğe zaman ayırın!

Büyüsünü kaybeden ve adeta görev haline dönüşen cinsel deneyimlerinizi yeniden canlandıracağınız ve alevlendireceğiniz bir kibrit çakmaya ne dersiniz? Partneriniz ile birlikte çıkacağınız tutkulu bir yolculuğa asla hayır diyemezsiniz. Ne mi yapmalısınız? Ona tekrar kur yapın. Onun vücudunu yeniden keşfe çıkın. Aynı zamanda sizin vücudunuzu hatırlaması için partnerinize biraz zaman tanıyın. Sadece yatakta değil, farklı yerlerde de bu heyecanı yaşamayı deneyin. Hadi biraz cesaret!

Bir önceki yazımız olan Doğum Sonrası Cinsel İsteksizlik başlıklı makalemizde cinsel isteksizlik, cinsellik ve doğum hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

81
76 paylasim, 81 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı