Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Daha Beyaz Dişler İçin Doğru Ruj Rengi Seçimi

Daha Beyaz Dişler İçin Doğru Ruj Rengi Seçimi

Beyaz ve sağlıklı dişler, güzelliğin en önemli unsurudur. Kullanılan ruj renginin dişleri olduğundan sarı gösterebileceğini biliyor muydunuz? Doğru ruj rengini ve tonunu kullanarak dişlerinizin çok daha beyaz görünmesini sağlayabilirsiniz. Daha beyaz dişler için doğru ruj rengi seçimi sizlerle…

Daha Beyaz Dişler için Ruj Rengi: KIRMIZI

Fotoğrafta seçin diye önerdiğimiz ruj, Mac Ruby Woo. Kırmızı renk tonu zaten dudakları olduğundan daha güzel gösteren bir etkiye sahiptir. Elbette ki kendinize en uygun kırmızı tonunu bulabilmeniz gerekir. Yukarıda önerilen ruj rengi, mavi bazlı bir kırmızı ruj olduğu için dişlerde ekstra bir beyazlatma etkisi yaratır.

Daha Beyaz Dişler için Ruj Rengi: TEN RENGİ

Sıcak tonlar, yani sarı alt tonuna sahip olan rujlar mesela turuncu, mercan, bakır, kahve ve nude tonlar, dişleri olduklarından daha fazla sarı göstermektedir. Dişleriniz zaten beyaz ise bu tonları tabi ki gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Fakat dişlerinizde hafif sarılık var ise bu konuda çok dikkatli olmanız gerekir.

Daha Beyaz Dişler için Ruj Rengi: AÇIK PEMBE

Pembe tonları için önerilen ruj Mac’in mineralli serisine yeni eklenen Mineralize Rich Lipstick. Fotoğraflardan da göründüğü gibi turuncu tonlar diş rengi için biraz daha riskli oluyor. Tekrar belirtmek isterim ki, bu ruj renklerini vermemde ki amaç dişlerinizin daha beyaz görünmesini sağlamaktır. Eğer bu konuda herhangi bir kaygınız yoksa ve cilt tonunuza uyum sağlıyorsa, elbette ki turuncuya çalan tonları rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Daha Beyaz Dişler için Ruj Rengi: KOYU PEMBE

Koyu pembe tonlarında önerilen ruj rengi ise Clinique Different Lipstick markası oluyor. Uzmanlar dişlerinizdeki lekeleri en iyi saklayan renk tonunun yoğun pembe olduğunu belirtiyor.

Bir önceki yazımız olan Takma Kirpik Takmanın Püf Noktaları başlıklı makalemizde takma kirpik nasıl takılır, takma kirpik nasıl çıkartılır ve kolay takma kirpik takmanın yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz