Daha Çekici Olmak İsteyen Kadınların 6 Kuralı


Daha Çekici Olmak İsteyen Kadınların 6 Kuralı deyince aklınıza hemen sadece bakımlı, kendine özen gösteren, şık giyinen, makyaj gelmesin. Elbette bunlarda bir kadını çekici yapacak kriter arasında yer alabilir ancak en önemli kriter, kendi iç dünyanızı keşfederek bu farkındalığı yaratabilmeniz.

Kendi iç dünyanızda kendine güvenen, kendinden emin, kendiyle barışık, iç huzurunu bulan, kendini geliştirebilen yanınızı ortaya çıkartmanız gerekiyor. Eminiz ki her kadın istediği takdirde kendi iç dünyasını keşfederek farkındalık yaratabilir.

1# Kendi iç dünyanızı genişletmelisiniz

Kendinizi geliştirmek ve ufkunuzu genişletmek için hiçbir zaman geç değildir. İç dünyanızı genişletmek için sizi yansıttığını ya da eksikliğini hissettiğiniz yanlarınıza hitap ettiğini düşündüğünüz kişisel gelişim kitaplarını mutlaka okuyun. Sadece kişisel gelişim kitapları ile sınırlamayın kendinizi sizin zevklerinize uyan bir roman bile sizi farklı boyutlara taşıyarak bakış açınıza farklı bir algı oluşturabilir. Sizi geliştirecek yeniliklerden asla kaçmayın. Kendinize güveninizi tazeledikçe ve arttıkça çekiciliğinizin siz bile farkına varabilirsiniz.

2# Önce kendiniz için yapın

Dışarı çıkıyorsunuz ve dış görünüşünüze özen gösteriyorsunuz doğal olarak. Elbette dış görünümünüze dikkat etmeniz kendinizi daha iyi hissetmenize neden olur ancak kendinize gösterdiğiniz bu özeni sadece dışarı çıkarken değil bütün gün evde olsanız da kendinizi iyi hissetmek için, aynaya baktığınızda kendinize olan güveninizi sağlamlaştırmak için bakımlı olmaya özen gösterin. Cilt ve vücut bakımınız için gerekli olan bakımları aksatmadan, düzenli olarak uygulayın ve fazla kilonuz olmasa da mutlaka yarım saat spor ya da egzersiz yaparak kendinizi daha zinde ve çekici hissedebilir ve hissettirebilirsiniz.

3# Hayallerinizi ve planladıklarınızı gerçekleştirmek için asla geç kalmazsınız

Hayalleriniz sizi mutluluğa götüren ve başarınızın temelini oluşturan etkenlerden biridir. Eğer yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için eğitim almanız gerekiyorsa beklemeyin ve adımınızı atın. Öğrendiğiniz her yeni bilgi, eğitim adına attığınız her adım sizin hayatınızı fayda katacaktır ve her fayda size özgüveninizle birlikte ayrı bir çekicilik katacaktır.

4# Tatil için her defasında aynı yere gitmek yerine hiç gitmediğiniz yerleri tercih edin

Farklı yerlere gitmek farklı yerlerde tatil yapmak yeni şeyler keşfetmenizi ve öğrenmenizi sağlar. Eğer bu zamana kadar yurtdışına gitmediyseniz hemen para biriktirerek plan yapmaya başlayın ve fırsatınız olduğunda mutlaka gidin. Hem yeni kültürler yeni insanlar yeni şehirler görerek kendinizi geliştirebilirsiniz. İçinizdeki maceracı ruhunuzu ortaya çıkararak kendinizi kattığınız yararların yanı sıra çekiciliğiniz de ön plana çıkacaktır.

5# İç huzurunuzu keşfedin

Kendinizi dinleyin ne istiyorsunuz ne yapmak sizi mutlu eder kendinizi nerde görmek istiyorsunuz? Başkalarının ne istediği değil sizin ne istediğinizin önemli olduğunu asla unutmayın. Siz mutluysanız zaten etrafınızdaki insanları da mutlu edersiniz. Yaşamınızda stresi, öfkeyi, kıskançlığı, karamsarlığı bir kenara bırakın. Bunu başarabilmenin yollarından biri de meditasyon yapmaktır. Kendi şansınızı yaratmak için öncelikle kendinize şans verin. 😉

6# Hedeflerinize ulaşmaktan asla vazgeçmeyin

Kariyer hedeflerinizi gözden geçirin ve istediğiniz basamağı tırmanmak için çalışın. Hedeflerinize yaklaştığınız her adım sizin daha da gelişmenizi ve istediğiniz hedefinize daha sağlam adımlarla yaklaşmanızı sağlarken daha da çekici olmanızı sağlayacaktır.

Her şeyden önce tüm başarılarınız ve kendinizi keşfettiğiniz her an kendinize olan güveninizi arttırarak hayata olan yaklaşımınızı ve bakış açınızı geliştirecektir. 😉

Bir önceki yazımız olan İsveç Ormanlarında Kuzey Işıkları Eşliğinde Uyuyabileceğiniz Büyüleyici Otel başlıklı makalemizde seyahat ve tatil hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

103
101 paylasim, 103 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı