Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Devran Çağlar ile Onur Akay Mahkemelik Oldu

Devran Çağlar ile Onur Akay Mahkemelik Oldu

Onur Akay’ın sosyal medya hesabından 80’li yıllarda fantezi türünde şarkıları ile büyük bir üne sahip olan Devran Çağlar’ın, Almanya’da hayatını kaybettiği duyuruldu. Fakat bir süre sonra haberin yalan olduğu ortaya çıktı.

Onur Akay ise bu haber üzerine hesabının hacklendiğini söyledi. Devran Çağlar bu açıklamaya inanmadı ve Onur Akay’ı reklam yapmak ile suçlayarak mahkemeye vereceğini ifade etti. Dün sosyal medyayı sallayan ve herkesi telaşa sokan ‘Devran Çağlar öldü’ haberi doğru çıkmadı. Şimdiye kadar Twitter hesabından pek çok ünlünün ölüm haberlerini duyuran Onur Akay’ın hesabından atılan Devran Çağlar’ın öldüğü ile ilgili tweet için Onur Akay açıklamasında hesabının hacklendiğini dile getirdi. Devran Çağlar ise konu ile ilgili ilk kez Lerzan Mutlu ve Şule Yüksel’in sunduğu Kanal D ekranlarındaki sabah kuşağı magazin programı olan Renkli Sayfalar’da konuştu.

Onur Akay ile yüzleşen fantezi müziğin unutulmaz ismi Devran Çağlar, hesabının hacklendiğine inanmadığını belirtti. Onur Akay’a, ‘Reklam yapıyorsun’ diyerek konu ile ilgili mahkemeye başvuracağını da açıklayarak iddialara yanıt verdi.

Bir önceki yazımız olan 'Konser Havası Dolu Poşeti' Satışa Çıktı! başlıklı makalemizde Adele kaç yaşında, Adele kaç kilo ve Adele'nin çılgın hayranı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz