Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Dikkat Çekmik Mi? Modaya Ayak Uydurmak Mı?

Dikkat Çekmik Mi? Modaya Ayak Uydurmak Mı?

Stil dedik, tarz dedik, moda dedik… Dedikte dedik! Fakat bu sefer size pes dedirtecek bir makale ile karşı karşıya olduğunuzu hatırlatmak isterim. 🙂

Kuşkusuz ki kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan ayakkabı, yıllar içinde birçok değişim geçirerek karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu değişim zaman zaman kalbimizi fethetse de, öyle modeller üretiliyor ki ‘batsın bu ayakkabılar’ dediğiniz bile olabiliyor.

Bir kadın için ayakkabı demek, hayat demektir. Bunun en bariz kanıtı evinizdeki bir dolap dolusu ayakkabı çiftleridir. Lakin her ayakkabı için aynı durum söz konusu değil! Ayakkabı almanın ve giymenin, hatta ve hatta trendlerin bile bence bir sınırı olmalı. Amaç ilginç olmak, dikkat çekmek veya marjinal görünmesek ise durum başka tabi.

Amacınız bu doğrultuda ise amacınıza ulaşmanız için pek çok seçenek mevcut. Öyle ki dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında dahi bu amaca hizmet eden birbirinden ilginç ayakkabı modellerini görebilirsiniz. Hatta bu konuda Lady Gaga’nın üstüne bir isim tanımıyoruz. Nerede ilginç ayakkabı varsa, ilk önce onda görmeniz mümkün.

Bende son zamanlarda kırmızı halı seremonilerinde, caddelerde ve davetlerde çok fazla farklı ayakkabı modeli görmeye başladığım için sizin için bu ayakkabı modellerini bir araya getirdim.

Şık mı, rüküş mü, tarz mı, ilginç mi ya da korkunç mu? Ayakkabı modellerine şöyle bir bakın ve ne olduklarına en iyisi siz karar verin!

Bir önceki yazımız olan 2017 Bot ve Çizme Modası başlıklı makalemizde 2017 ayakkabı modelleri, 2017 bot modelleri ve 2017 çizme modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz