Dikkat Çekmik Mi? Modaya Ayak Uydurmak Mı?


Stil dedik, tarz dedik, moda dedik… Dedikte dedik! Fakat bu sefer size pes dedirtecek bir makale ile karşı karşıya olduğunuzu hatırlatmak isterim. 🙂

Kuşkusuz ki kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan ayakkabı, yıllar içinde birçok değişim geçirerek karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu değişim zaman zaman kalbimizi fethetse de, öyle modeller üretiliyor ki ‘batsın bu ayakkabılar’ dediğiniz bile olabiliyor.

Bir kadın için ayakkabı demek, hayat demektir. Bunun en bariz kanıtı evinizdeki bir dolap dolusu ayakkabı çiftleridir. Lakin her ayakkabı için aynı durum söz konusu değil! Ayakkabı almanın ve giymenin, hatta ve hatta trendlerin bile bence bir sınırı olmalı. Amaç ilginç olmak, dikkat çekmek veya marjinal görünmesek ise durum başka tabi.

Amacınız bu doğrultuda ise amacınıza ulaşmanız için pek çok seçenek mevcut. Öyle ki dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında dahi bu amaca hizmet eden birbirinden ilginç ayakkabı modellerini görebilirsiniz. Hatta bu konuda Lady Gaga’nın üstüne bir isim tanımıyoruz. Nerede ilginç ayakkabı varsa, ilk önce onda görmeniz mümkün.

Bende son zamanlarda kırmızı halı seremonilerinde, caddelerde ve davetlerde çok fazla farklı ayakkabı modeli görmeye başladığım için sizin için bu ayakkabı modellerini bir araya getirdim.

Şık mı, rüküş mü, tarz mı, ilginç mi ya da korkunç mu? Ayakkabı modellerine şöyle bir bakın ve ne olduklarına en iyisi siz karar verin!

Bir önceki yazımız olan 2017 Bot ve Çizme Modası başlıklı makalemizde aksesuar, moda ve stil hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

97
95 paylasim, 97 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı