Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Diziyi Bıraktığını Açıkladı!

Diziyi Bıraktığını Açıkladı!

Ünlü dizi oyuncusu Yurdaer Okur, Kıbrıs’ta üzerinde uyuşturucu ile yakalanınca gözaltına alınmış ve daha sonra mahkemeye çıkarılmıştı.

Ünlü oyuncu Yurdaer Okur’un çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakılmasının ardından ‘Seni Kimler Aldı’ adlı diziden çıkarıldığına yönelik haberler yayıldı. Gerçekten de dizinin jeneriğine bakıldığı zaman ünlü oyuncu Yurdaer Okur’un adı jenerikte ve fotoğraflarda da görünmüyordu.

YAPIMCIDAN AÇIKLAMA GELDİ

Ünlü oyuncu Yurdaer Okur’un durumu ile ilgili yapımcıdan gelen açıklama ise bunun aksini gösteriyordu. Yapımcı, Yurdaer Okur’un dizinin kadrosunda olmaya devam edeceğini ve muhabirlerin sette kendisini de görüntüleyebileceğini belirtmişti. Gerçekten de Yurdaer Okur’un setteki fotoğrafları her şeyin yolunda olduğunu göstermişti. Fakat bu fotoğraflardan çok kısa süre sonra Yurdaer Okur’un sosyal medya hesabından diziden ayrıldığına dair bir açıklama yapıldı. Görünen o ki, dizinin yapımcısı her ne kadar oyuncunun adının jenerikten çıkarılmasının bir yanlış anlaşma olduğunu dile getirmiş olsa da, ünlü oyuncu Yurdaer Okur böyle düşünmedi ve diziden ayrıldığını duyurdu.

İşte o paylaşım:

Bir önceki yazımız olan Yeni Fenomen: Estetiksiz Barbie başlıklı makalemizde estetik bağımlısı insanların son hali, Rus model Yuliya Kriger ve Yuliya Kriger kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz