Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Dövme Yaptırdıktan Sonra Öldü

Dövme Yaptırdıktan Sonra Öldü

Dövme yaptırdıktan sonra 2 hafta denize girmeme uyarısına rağmen bu uyarıyı göz ardı eden genç adam, Meksika’da denize girdikten tam olarak 2 hafta sonra öldü.

İsmi belirtilmeyen 31 yaşındaki genç adam, yeni dövmesi ile denize ya da havuza girmeden önce en az 2 hafta beklemesi gerektiği söylenmesine rağmen, kendisine verilen tavsiyeye uymayıp denize girince ne yazık ki hayatını kaybetti.

BİRDEN ATEŞLENİP TİTREMEYE BAŞLADI

Daily Mail tarafından paylaşılan haberine göre, baldırına dövme yaptırdıktan 5 gün sonra Meksika’da denize giren 31 yaşındaki adam ertesi gün aniden ateşlendi. Titremeye başlayan adamın yeni yaptırdığı dövmesinin etrafında kırmızı döküntüler ortaya çıkmaya başladı.

ET YİYEN BAKTERİ KAPMIŞ

Durumu gitgide kötüleşen adam hastaneye gittiği zaman hala taze olan yarası ile denize girince, et yiyen bakteri adı verilen mikrobu kaptığı anlaşıldı. Uzmanlar, günde 6 kutu bira içtiği için karaciğeri çok zayıf olan adamın böyle bir enfeksiyon kapma riskinin çok yüksek olduğunu belirtti. Kronik karaciğer hastalığı olan kişilerin mikroplar ile savaşan beyaz kan hücreleri sayısının çok düşük olduğu düşünülmekte.

Bir önceki yazımız olan Arda Kural'dan Geri Dönüş başlıklı makalemizde Nefrin sinema filmi, Nefrin filmi izle ve Nefrin filminin konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz