Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Dövmesini Sildirmek İsteyen Genç Kızın Başına Gelene İnanamayacaksınız

Dövmesini Sildirmek İsteyen Genç Kızın Başına Gelene İnanamayacaksınız

Göğüs kafesinde bulunan gül motifli dövmesinden kurtulmak isteyen genç bir kız, korkunç acılar çektiği bir yönteme başvurarak hayatının en büyük hatasını yaptı.

Tayland’da yaşayan 21 yaşındaki Pasuda Reaw adlı genç kız, işyerinde profesyonel görünmek adına dövmesinden kurtulmak istedi. Genç kız, mürekkep pigmentlerini cildin yüzeyine çıkardığı ve kolay bir şekilde soyulmayı sağladığı iddia edilen bir yöntemi kullanmaya karar vererek hayatının en büyük hatasını yapmış oldu.

Bahsedilen bu yöntemi uyguladıktan birkaç gün sonra kimyasalı sürdüğü bölgede çok şiddetli bir acı ve kaşıntı şikayetleri yaşamaya başladı. Pasuda Reaw, iki ay sonra hala devam eden acılarına daha fazla katlanamadı ve hayatı deyim yerindeyse adeta cehenneme dönüştü. Pasuda Reaw adlı genç kızın dövmesinin olduğunu bölge tamamen soyuldu ve korkunç bir yara izi vücudunda kaldı.

Pasuda Reaw, dövmesini sildirmek için lazer yaptırmak istemediğini, çünkü lazerin çok pahalı bir yöntem olduğunu söyledi. Fakat genç kız yaşanan tüm bu kötü olaylardan sonra keşke lazer yaptırsaydım demeye başladı.

Pasuda Reaw, sildirme işlemini yaptıktan sonra korkunç ağrılar ve çok şiddetli acılar çektiğini bu nedenden dolayı da bir süre geceleri uyuyamadığını söyledi.10 gün sonra cildinin yavaş yavaş soyulduğunu ifade eden Pasuda Reaw adındaki genç kız, yaraların 2 Mart tarihine kadar iyileşmeye başladığını dile getirdi.

7 Mart tarihinde dövmesinin tamamen çıktığını ifade eden Pasuda Reaw,  göğsünde kocaman ve pembe bir yara izi kaldığını söyledi. Talihsiz genç kız Pasuda Reaw, bu tedavi yöntemini hiç kimseye tavsiye etmediğini, hem çok acılı hem de uzun süren bir işlem olduğunu söyledi. Aynı zamanda bu yöntemin geride bıraktığı yara izi ise estetik açıdan korkunç!

Pasuda Reaw adındaki talihsiz genç kız, yarası ile çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabında özellikle paylaştığını, insanların çektiği acıları ve ortaya çıkan bu korkunç yara izini görmesini istediğini ifade etti. Genç kadının dövmesinin yerine ise hiçbir kişinin arzu etmeyeceği derece korkunç bir iz kaldı.

Bir önceki yazımız olan Kadınların Söyledikleri Diyet Yalanları başlıklı makalemizde diyet yalanları, en çok söylenen diyet yalanları ve diyete giren insanların sıklıkla söylediği yalanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz