Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Dünyanın En Fotojenik Kadını

Dünyanın En Fotojenik Kadını

19 yaşındaki güzeller güzeli Rus öğrenci, Çin’de düzenlenen ‘Güzelliğin Habercisi’ adlı yarışmada ‘Dünyanın En Fotojenik Kadını’ unvanına layık görüldü.

Güzelliğin Habercisi adla yarışma Kuzey-Doğu Çin’in İç Moğolistan Özerk Bölgesi’nde yer alan Manzhouli şehrinde yapıldı. Rus güzel ülkesini temsil eden dört yarışmacıdan biriydi.

Alina Chunikhina bikini podyumu ve ulusal kostüm ile geçit töreni gibi birçok tur sonrasında birinci seçildi. 2016 Güzellik Habercisi adlı yarışmasında jüriyi büyüleyen Alina Chunikhina, 59 yarışmacı ile rekabet etti.

Alina Chunikhina, prestijli güzellik yarışmasında dünyanın en fotojenik kadını unvanını kazandı. Bu başarı Alina Chunikhina’ya aynı zamanda yaklaşık 5 bin TL para ödülü de kazandırdı.

Alina Chunikhina, Merkez Rusya’nın Sibirya’nın Oblast bölgesinde yer alan Krasnoyarsk şehrinde öğrenci olarak yaşamını sürdürüyordu. Yerel bir işletme fakültesinde okuyan çekici sarışın güzel Alina Chunikhina, aynı zamanda yarı zamanlı modellik yaparak hayatını devam ettiriyordu.

Alina Chunikhina bir süredir dans ve aerobik ile ilgileniyor. Ayrıca Alina Chunikhina, okul yıllarındayken buz pateninde madalyalar kazanan başarılı bir genç kız.

Bir önceki yazımız olan Kanada'ya Taşınmak İçin Geçerli Sebepler başlıklı makalemizde Kanada hangi kıtada, Kanada kültürü ve Kanada insanları nasıldır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz