Dünyayı Çıplak Dolaşan Genç Kadın


Milyonlarca insan gezip gördüğü yerlerde çektiği selfie pozlarını sosyal medya sayfalarında takipçileri ile paylaşıyor. Tıpkı Polonyalı Magdalena Wosinska gibi… Fakat onun paylaşımları herkesinkinden biraz farklı!

Neden mi farklı? Çünkü Magdalena Wosinska, gittiği yerlerde çektirdiği çıplak pozlarını takipçileri ile paylaşıyor. Bu sayede de sosyal medyada hatırı sayılır bir şöhret elde etmeyi başardı.

Fotoğrafçı olan Magdalena Wosinska, gittiği yerlerde herkesin cesaret bile edemeyeceği tarza pozlar vererek sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaşıyor.  Bazen bir plajda, bazen de bir dağın doruklarında, hatta bazen bir uçağın yanında tamamen soyunup poz veriyor. Dikkat çekici pozlara sahip olan genç kadın Magdalena Wosinska, bu sayede Instagram hesabında yüz binlerce takipçi kazandı.

Magdalena Wosinska isimli genç ve cesur kadın, fotoğraflarının herhangi bir zamana ait olmadığını dile getirdi. Genç kadın, bu projeyi ‘çıplaklığın basitliğinden’ yola çıkarak gerçekleştirmeye karar verdiğini söyledi.

GENÇ KADINDAN ÇIPLAKLIK AÇIKLAMASI

Magdalena Wosinska, Foam dergisine verdiği bir röportajda çıplaklığın zamansız bir durum olduğunu ifade etti. Çıplakken kimsenin kişinin hangi toplumsal sınıfa ve hangi statüye sahip olduğunu söyleyemeyeceği dile getirdi.

Aslına bakarsanız projenin ortaya çıkış sebebi ise biraz da zorunluluktan kaynaklanıyor. Fotoğrafçılık ile ilgili iyi bir ev ödevi hazırlamak zorunda olan Magdalena Wosinska, poz vermek için göz alıcı elbiseleri olmadığını fark ettikten sonra, o da bu soruna bu şekilde bir çözüm bulmayı tercih etmiş. Çok zengin olmadığını ifade eden Magdalena Wosinska, çareyi elbiseleri tamamen çıkarmakta bulduğunu dile getiriyor.  Magdalena Wosinski, vermiş olduğu çıplak pozları öyle sanıldığı gibi insanları cinsel anlamda etkileme amacını taşımadığını ifade etti. Tam aksine insanın içinde bulunan gücü ortaya serme amacını taşıdığını belirtti.

Magdalena Wosinska, 1991 yılında ailesi ile birlikte Polonya’dan ABD’e taşındı. 2004 yılında ise 24 yaşındayken de Los Angeles’a yerleşmeye karar verdi. Şimdilerde Magdalena Wosinska, sosyal medyanın en çok takip edilen ve en beğenilen kadınları arasına girmeyi başardı.

Bu cesur pozların amacı güç olabilir, fakat takipçilerin hangi amaç ile Magdalena Wosinska’yı yakın takibe aldıkları bilinmez. 🙂

Bir önceki yazımız olan Pixee Fox, Barbie Bebek Ameliyatı İçin İstanbul'da başlıklı makalemizde magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

93
91 paylasim, 93 puan

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı