Duymayan-Kalmasın-Programında-Şok-Ayrılık

Duymayan Kalmasın Programında Şok Ayrılık


Star TV kanalında yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programında yeniden ayrılık rüzgarları esmeye başladı. Eylül ayında başlayan televizyon programı Mesut Yar, Deniz Akkaya ve Seren Serengil beraber sunuyordu. Fakat Mesut Yar, programın içeriğinin çok fazla kendisine uygun olmadığını düşündüğü için 3 hafta sonra programdan ayrılmıştı.

SERT YORUM YAPIYOR İDDİASI

Duymayan Kalmasın programını uzun bir süredir Deniz Akkaya ve Seren Serengil birlikte sunuyordu. Programa davet ettikleri konuklar ile programı ayakta tutmayı başardılar. Bir süre önce Deniz Akkaya’nın sert yorumları nedeni ile kanal yönetiminden uyarı aldığı iddiaları ortaya atılmış ve gündeme gelmişti. Deniz Akkaya’nın yapımcısı ile bu sebepten dolayı tartıştığı bile öne sürülmüştü. Hatta ve hatta bir gün programa çıkmaması da ortada dolaşan tüm bu iddiaları güçlendirir nitelikteydi.

KLİMA ÇARPMASI

Deniz Akkaya’nın programa çıkmamasını Seren Serengil basit bir bahane ile geçiştirmişti. Deniz Akkaya’ya klima çarptığını ve hastalandığı için programa katılamadığını dile getirmişti. Fakat Seren Serengil ve Deniz Akkaya birlikteliği çokta fazla uzun sürmedi. Deniz Akkaya’nın cuma günü son kez programda olacağı ve pazartesiden itibaren bir daha programda yer almayacağı belirtiliyor.

İddialar oldukça güçlü, bakalım Seren Serengil tek başına programı nasıl devam ettirecek? Ya da yanındaki yeni isim kim olacak? Deniz Akkaya’nın yerine geçecek isim şuanda belli değil. Umarım bu durum programın izlenme kitlesine etki etmez.

Bir önceki yazımız olan Irina Shayk Verdiği Poz İle Yine Kafaları Karıştırdı başlıklı makalemizde magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

99
98 paylasim, 99 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı