Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Ekranlara Hangi Rol İle Geri Dönecek?

Ekranlara Hangi Rol İle Geri Dönecek?

Uzun süredir ekranlardan uzak olan yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde ‘İstanbullu Gelin’ ve ‘Vatanım Sensin’ gibi projelerinde yapımcısı olan O3 Medya ile anlaşma sağlamıştı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni projesinin ise Osmanlı tarihinin bir bölümünü anlatacak bir dizi olduğu iddia edildi. 42 yaşındaki yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, yeni rolünde ise Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracak. Kenan İmirzalıoğlu’nun daha öncede Peyami Safa’nın yarattığı, Cingöz Recai karakterinin beyazperde uyarlamasında rol alacağı öne sürülmüştü.

Aynı zamanda Anthony Quinn’in unutulmaz “Çağrı” filminde de oynayacağı iddia edilen Kenan İmirzalıoğlu bu projeler için hiçbir açıklama yapmamıştı. Son olarak Karadayı’ dizisinde oynayan Kenan İmirzalıoğlu, daha önce yaptığı bir açıklamada dizi süreleri kısalmadığı sürece ekrana dönmeyi düşünmediğini söylemişti.

Bir önceki yazımız olan 'Koltuk Altı Kılı' Modasına Ayak Uydurmuş! başlıklı makalemizde koltuk altı kıllarını kesmeyen ünlüler, Lourdes Leon kimdir ve Lourdes Leon kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Seren dedi ki:

    Başlasın artık özledik adamı

Yorum Yaz