Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Elektrik Borcu Olanlara Müjde!

Elektrik Borcu Olanlara Müjde!

Toplam 4,5 milyon abonesi ile Türkiye’nin en büyük elektrik satış şirketi konumunda bulunan CK Boğaziçi Elektrik, 325 bin müşterisi ile ilgili çok önemli bir karar aldı. ‘Silelim Gitsin’ adı verilen kampanya ile 2013 yılının Nisan ayından önceki döneme ait elektrik borcu bulunan abonelere borçlarını ödeyebilme imkânı sunulacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin 30 Haziran tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor.

ÖZEL SEKTÖRÜN EN BÜYÜK KAMPANYASI OLACAK

Konu ile ilgili bilgi veren CK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, ‘Silelim Gitsin’ kampanyasının özel sektör tarafından enerji sektöründe yapılmış olan en büyük ve en kapsamlı kampanya olduğunun altını çizdi. Halit Bakal, bu tarihi kampanya ile tüm tarife grubundaki müşterilere geçmişten gelen borçlarını kapatma imkânı tanıdıklarını belirtti. Müşteri memnuniyeti kapsamında teknolojinin sağladığı tüm imkânları kullanarak bu borçların kolay bir şekilde ödenebilmesinin yolunu açtıklarını dile getiren Halit Bakal, tüketicilere kampanya süresi içerisinde bu tarihi fırsatı değerlendirmeleri çağrısında bulundu.

İCRALIK ALACAKLAR DA KAMPANYA KAPSAMINDA OLACAK

Belirtilen dönemlerde zamanında ödenmediğinden dolayı yasal takibe konu olmuş olan icralık aboneler de bu kampanyadan faydalanabilme hakkını sahip. Bu kapsama giren müşteriler, konu ile ilgili detaylı bilgileri başvuru merkezlerinden öğrenebilecek. Yapılan açıklamaya göre, borç ödemesi kredi kartıyla da yapılabilecek.

Bir önceki yazımız olan Kredi Çekmek ve Para Kazanmak İsteyenler Dikkat! başlıklı makalemizde Berrak Tüzünataç hapis cezası, kredi çekerken dikkat edilmesi gerekenler ve kolay kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz