Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Emre Kula İlk Solo Konserini Veriyor

Emre Kula İlk Solo Konserini Veriyor

İlk solo albümü ‘Theory of Change’ ile müzikal kariyerinde yeni bir dönem başlatan ünlü isim Emre Kula, albümünün lansman konseri kapsamında 16 Mayıs Salı günü saat 21.00’da Zorlu PSM Studio’da sevenleri ile buluşmak için gün sayıyor. Emre Kula’nın rock müzik ile ilgili kişisel yolculuğunun bir özeti niteliğini taşıyan bu yeni albüm, Emre Kula’nın 20’li ve 30’lu yaşları ile ilgili hikayeleri barındırıyor.

SERTAB ERENER’İN PRODÜKTÖRLÜĞÜNÜ YAPTI

Profesyonel müzik kariyerine 2000 yılının başlarında kendi kurduğu gruplar ile başlayan ünlü isim Emre Kula, bugüne kadar birçok sayıda önemli yerli ve yabancı festivalde sahne almıştır. KES isimli progresif rock grubunun üyesi olmasının yanı sıra, 2010 yılından beri Can Bonomo ile sahne alan Emre Kula, Ceza’nın ‘Sus Pus’ albümünde müzisyen olarak hem Ceza’ya hem albümde ve sahnede eşlik etti. Emre Kula, eşi Sertab Erener’in 2016 yılında piyasaya çıkan ‘Kırık Kalpler ‘albümünün de prodüktörlüğünü üstlendi.

Emre Kula, 2000 yılından bu yana pek çok proje ve albümlerde yer aldı. Aynı zamanda stüdyo müzisyenliği yapmaya devam eden ünlü isim Emre Kula, 2016 yılı sonunda KES ile Almanya ve İsviçre turnesini tamamladıktan hemen sonra sola çalışmalarına başladı. Emre Kula, ilk solo albümü ‘Theory of Change’i müzik dünyasına kazandırmayı başardı.

Bir önceki yazımız olan Naylon Poşetler Ücretli Olacak başlıklı makalemizde az verilen naylon poşet, naylon poşet sempatisi ve naylon poşet paralı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz