En İyi Evlilik Teklifi İçin Öneriler


Her yıl yaklaşık 650 bin çift dünya evine giriyor. Sevgiliniz ile birlikte tozpembe hayalleri kurduğunuz o büyülü güne doğru yavaş yavaş yaklaşırken, bu yolda erkekleri çok büyük bir sınav bekliyor. Tabi ki de evlilik teklifi!

Bu sınavı tek bir nefeste ve hakkıyla vermek istiyorsanız, o zaman sizin için hazırladığımız en iyi evlilik teklifi için öneriler yazımızı dikkatli bir şekilde okumalısınız. Peki, damat adaylarının bu süreçte nelere dikkat etmesi gerekiyor?

Ona Hayallerindeki Teklifi Yapın

Evlilik teklifinin temelinde birlikte olduğunuz kadının nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmenizden geçer. Onun hayallerine önem vermeli ve elinizden geldiğince bu hayalleri gerçekleştirmelisiniz. Eminim ki sevgiliniz ilişkiniz sırasında size zaman zaman küçük tüyolar vermiştir. (Umarım o anda kulağınız maçta değil de, sevgilinizdedir. Yoksa işiniz çok zor, benden söylemesi. 😉 )

Önceden Organize Olun

Teklif edeceğiniz mekanı, orada size yardım edecek kişileri, neler söyleyeceğinizi bile günler öncesinden hatta haftalar öncesinden belirleyin. Her şey yolunda giderken son dakikada bir aksiliğin ortaya çıkması duruma karşı hazırlıklı olmalısınız. Mekan için çok iyi bir araştırma yapmanız şart. Tabi ki zamanda çok önemli! Hem sizin için hem de kız arkadaşınız için en doğru zamanı bulmalısınız.

Sizin İçin En Özel An Olması Gerekir

Evlenme teklifi ederken tabi ki de her şey dört dörtlük olmayacak. Önemli olan ikiniz içinde unutulmaz ve özel bir an olması… Birbirinizin beğenilerini ve zevklerini iyi bilirseniz, bu konuda başarılı olabilirsiniz. Kız arkadaşınız kalabalık bir ortamda mı yoksa baş başa olduğunuz bir ortamda mı teklif almak isterdi? İpuçlarını takip ederek cevabı siz bulacaksınız. 😉

Tektaş Seçimi

Tektaş olmadan evlilik teklifi olur mu hiç? Tabi kız arkadaşınızın zevkine kalan bazı durumlarda var. Eğer ki kız arkadaşınız tektaş modellerini beğenmiyorsa, ona temsili ve sevdiği modelde bir yüzük alabilirsiniz. Hele ki anısı olan bir aile yadigarı yüzüğü hediye ederseniz, bunun değeri paha biçilemez olacaktır.

Karar Verdiğiniz Anda Harekete Geçin

Uzun zamandır berabersiniz ve evleneceğiniz kadının o olduğuna kesin olarak eminsiniz. Vakit kaybetmeden planınızı yapın ve evliliğe giden bu yolda ilk adımı atın.

Güzel bir çiçek, romantik bir söz ve siz… Bence iyi bir evlilik teklifi için yeterli olacaktır. 🙂

Aşkla kalın…

Bir önceki yazımız olan Aşkın Denklemi başlıklı makalemizde aşk, ayrılık ve evlilik hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

93
94 paylasim, 93 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı