Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

En Sık Seks Yapılan Halka Açık Yerlerin Listesi

En Sık Seks Yapılan Halka Açık Yerlerin Listesi

Çiftleri en çok nerede seks yapmak heyecanlandırıyor? Ülkelere göre çiftlerin en sık seks yaptığı halka açık yerler hangileri?

Superdrug’s Online Doctor internet sitesi tarafından Amerikalılar ve Avrupalılar arasında yapılan anket, cinsel fantezinin boyutlarını gözler önüne serecek bir sonuç çıkardı. İnsanların en çok seks yaptığı halka açık yerler arasında ilk sırayı tahmin edilenin aksine yatak odası değil de, parklar alıyor. Görünüşe göre halka açık yerlerde sevişmekten hoşlanan çiftler için doğa, adeta bir afrodizyak görevinde! 😀

İşte karşınızda çiftlerin en çok seks yaptığı halka açık yerlerin listesi…

 1. %16.8 Parklar
 2. %13 Plaj
 3. %9.4 Umumi Tuvaletler
 4. %9.1 Otopark
 5. %7 İşyeri
 6. %5.4 Giyinme Kabini
 7. %5.1 Havuz
 8. %4.9 Yürüyüş Yolu
 9. %4.8 Sinema
 10. %3.1 Sokak Arası
 11. %3.1 Jakuzi
 12. %3 Bar
 13. %2.9 Sauna
 14. %2.4 Boş Sınıf
 15. %2.3 Asansör
 • Anket sonuçları ülkelere göre ayrıldığı zaman ABD, Britanya, Almanya, Avusturya, Hollanda, Fransa ve Romanya’da seks yapılan yerlerde ilk sıra değişmiyor.
 • Portekiz, İtalya ve İspanya’da ise sevişmek için en çok tercih edilen halka açık yerler arasında ilk sırada plaj yer alıyor.
 • Belçikalılar ise sevişmek için en çok otoparkı tercih ederken, Polonyalılar sinemada sevişmekten çok daha fazla hoşlanıyor.

Acaba bu anket Türkiye’de de yapılsaydı sonuç ne çıkardı? Sizin fikriniz nedir? Yorum olarak bizimle paylaşırsanız, mini bir anket oluşturmuş oluruz. 🙂

Bir önceki yazımız olan Tüm Kalıpları Yıkan Sıra Dışı Manken başlıklı makalemizde beyaz tenli insanlar, ektodermal displazi nedir ve ektodermal displazi hastalığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz