Erkeklerde Selülit Tedavisi


Selülit yalnıza kadınların değil, erkeklerinde büyük bir sorunu haline gelmiştir. Bu soruna günümüze kadar birbirinden farklı yöntemlerle çare arandı. Selülit kremleri, kürleri, maskeleri ve dahası… Fakat lazerle selülit tedavisi diğer yöntemlerden çok daha farklı bir yaklaşım sunuyor. Lazerle selülit tedavisinin uygulama öncesinde ya da sonrasında herhangi bir ön şartı yok. Artık erkekler için adeta bir kabus halini alan selülitlerle mücadele çok daha etkin ve kalıcı sonuçlar yaratan bir yöntem var.

Genel olarak selülit oluşumu fazla kilolara ya da aşırı yağlanmaya bağlı zannedilmektedir. Ancak selülit oluşumunun temel sebebi yağ hücrelerinin büyüyerek formnunun bozulması ve vücudun çeşitli bölgelerinin sıkışmasıdır. Deri yüzeyinde çukurlu bir görünüme sebep olan selülit, vücufun lend kanallarında dolaşan fazla suyun dışarı atılamaması sebebiyle yağ hücrelerinin büyümesine neden oluyor.  Sağlıklı beslenme ve düzenli egzersizlerle selülit görünümünüzde azalma elde edebilirsiniz. Ancak selülit tedavisinde, düzenli egzersizlerin ve iyi bir diyet programının yeterli olmadığı ne yazık ki uzmanlar tarafından kabul edilen bir gerçektir. Ümidinizi hemen kaybetmeyin! Size uygun ve etkili bir tedavi yöntemi ile selülit probleminizden köklü bir şekilde kurtulmanız mümkündür.

Erkeklerde selülit tedavisi geliştirilen yöntemlerden biri olan lazerle yapılmaktadır. Lazerli selülit tedavisinin patentli teknolojisi sayesinde vücudunuzdaki tüm yağ hücreleri hedef alınır ve deri yüzeyinde oluşan selülit görünümünden kurtulmanız sağlanır. Bu tedavi sonuçları ile son derece keyifli ve hiçbir şekilde kişiye rahatsızlık vermeyen bir uygulamadır. Lazerli tedavi yönteminde selülit görünümü giderilirken cildin daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olunur.

Kim demiş selülit yalnızca kadınların problemi diye! Ne yazık ki selülitli erkeklerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Lazerle selülit tedavisi aynı zamanda komple vücut şekillendirme sistemidir. Vücudunuzdaki selülit oluşumuna etki eden yağ hücreleri lazer ve ışık enerjisi ile şekillendirilir ve çok daha sağlıklı bir yapıya kavuşması sağlanır. Işık enerjisi kullanılarak ilk olarak formu bozulan yağ hücreleri geçirgen bir hale getirilir. İkinci aşamada ise lazer devreye girer ve lazer ışığı ile geçirgen hala gelen yağ hücrelerindeki fazla yağ sıvı bir hale getirilir. Son aşamada ise vakum ve mekanik masaj uygulaması yapılır. Buradaki amaç lazer ve ışık enerjisi ile sıvılaşan yağın vücudun lenf kanallarına yönlendirilmesidir. Bu yağlar böbrekler vasıtası ile vücuttan atılmaktadır. Bu sayede deri yüzeyindeki selülit görünümünde düzelme sağlanır.

Sağlıklı beslenme, egzersiz ve lazer tedavisi ile selülitlerinize elveda diyebilirsiniz beyler. 🙂

Bir önceki yazımız olan Sabah İnsanı Olmak başlıklı makalemizde egzersiz, sağlık ve spor hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

81
76 paylasim, 81 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı